Ataşehir Aşıkveysel Mahallesi Halı Yıkama

Aşıkveysel Mahallesi Halı Yıkama Telefon Numarası  : +90 554 150 75 05

 

Aşıkveysel mahallesi halı yıkama  Firması olarak sizlere, Alışagelmiş halı yıkama yöntemlerinden kurtarıyoruz. Hızlı Sağlıklı ve uzun süre temiz kalmayı başaran bir temizlik yöntemini sizlere sunan firmamız, Halı Yıkama firmaları arasında, Ayrı bir noktadadır. Yerinde temizlik hizmeti veren Chemdry istanbul halı yıkama firmamız,  İstanbul!da faaliyet gösteren sadece bulunduğu semt ve civarında hizmet vermeyi hedefleyen halı yıkama fabrikalarının vermiş olduğu hizmet malum. Çoğu ev hanımı tarafından başka seçenek olmadığını düşünerek, bu firmalara halılarını yıkattığını biliyoruz.

Fakat Sağlıklı temizlik için, Temizlenmesi yapısı gereği zor olan, halılarımız ve koltuklarımızın içerisine sinmiş olan, toz, kir alerjen, sinir bozan leke ve sağlığımızı tehdit eden akarların halı yıkama fabrikalarının halı şampuanı veya diğer kimyasal içeren ürünlerle yapmış olduğu temizliğin çok ötesinde teknolojik bir temizliğe ihtiyaç duyar. Tam da bu noktada devreye, İstanbul halı Yıkama ChemDry giriyor. Avrupa’da bulunan merkezimizde geliştirdiğimiz sıcak karbonatlı temizlik yöntemimiz. Bir çok bağımsız laboratuvar tarafından, En iyi temizlik yöntemi olarak seçilmiş olup, Bir çok halı üreticisi tarafından tavsiye edilen temizleme yöntemi olarak nitelendirilmiştir.

İstanbul Halı Yıkama Firmamızın vermiş olduğu hizmeti ana sayfa üzerinde bulunan bilgilendirici videolarımızdan izleyebilirsiniz.

Daha Detaylı bilgi almak için yukarıdaki telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.