Atatürk Mahallesi Halı Yıkama

Atatürk Mahallesi Halı Yıkama Telefon Numarası  : +90 554 150 75 05

Ataşehir Atatürk Mahallesi Halı Yıkama firması Chemdry kaliteli Avrupa standartlarında kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz. alıştığınız sağlıksız temizlik yöntemlerini unutun, Avrupa’da en çok tercih edilen bir çok bağımsız laboratuvar ve Dünya Sağlık kurumu tarafından onaylanmış, Sıcak karbonatlı temizleme yöntemini sunuyor.  bu yöntemin geliştiricisi ve Tüm Dünyada uygulayıcı firması olan Chemdry Tüm Avrupa’da en sağlıklı temizleme yöntemi oladak seçilmiş olup Ülkemizde sadece İstanbul, İzmir ve Bursa’da ChemDry’a ulaşabilirsiniz.

İstanbul’da tüm ilçelere ve mahallelere hizmet veren ChemDry Ülkemizde bulunan Tek Kurumsal Halı Yıkama Firmasıdır. Yaklaşık 20 senedir ülkemizde hizmet veren ChemDry İstanbul Halı yıkama firması, başlarda, Sinema, Hotel, Cami, Ofis halısı, Halıfleks temizliği gibi konularda hizmet verse de son yıllarda, evlere de hizmet vermeye başlamıştır. Evlerde.

Halı Yıkama, Koltuk yıkama, Yatak Yıkama, Sert zemin temizliği vb. bir çok hizmeti bünyesinde barındıran Chemdry İstanbul halı yıkama Firmasına Yukarıdaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İstanbul Halı Yıkama Chemdry Sağlıklı Günler Diler.

İstanbul Profesyonel Halı Yıkama