İstanbul Ataşehir Halı Yıkama

Türkiye’nin en iyi halı yıkama sistemlerinden birine sahip olan Chemdry İstanbul Halı Yıkama Firması, Sizlere Evinizin konforunda, Sağlıklı Temizlik Sunmaya Devam ediyor. Ataşehirde de sizlere hizmet vermeye başladığını bildirmekten gurur duyuyoruz,

Bildiğiniz Halı koltuk yıkama fabrikalarını, hizmetlerini unutun, Daha üzerinden çok geçmedi fakat Bazı haber kanallarında Halı yıkama fabrikaları ile, Halılarınızı aslında temizlemediğini Evinizin balkonunuzda yıkasanız, daha temiz bir halı kullanacağınızı belirttiler. Haber kanallarında birkaç gün döndü bu haberler.

Temizlikte Dünya Markası

İstanbul Halı Yıkama Firmasını Diğer tüm Firmalardan ayıran bir kaç özellikten bahsetmeden önce, Sürekli Yurt dışına Çıkanlar ya da yurt dışında Bir süre yaşama fırsatı bulan herkes, Avrupa’da yaşayan insanların Halılarını Evlerinde profesyonel ekiplere Temizlettiklerini bilirler. Avrupa’da faaliyet gösteren en büyük yerinde halı koltuk yatak yıkama hizmeti veren en iyi firmalardan biri olan Chemdry Artık Türkiye’de Siz Değerli İstanbullulara Hizmet vermektedir. 2000 yılından bu yana İstanbul halı Yıkama ve İstanbul Ataşehir halı yıkama olarak hizmet veren Chemdry Genellikle Kurumsal Firmaların Büyük ölçekli Halılarına ve koltuklarına hizmet verir iken, Aynı Zamanda Kişisel bazda Evlere de hizmet vermeye başlamıştır.

İstanbul Halı Yıkama Firmaları içerisinde özel bir yere sahip olan ChemDry Halı Yıkama Firması, Kimyasalsız Yeşil Sertifikalı Doğal Ürünler ve Sadece Chemdry’a özel üretilen Temizlik Makineleri ile vermiş olduğu hizmet Bağımsız laboratuvarlar tarafından en iyi temizlik yapan firma seçilmiştir.

Halılarınızda koltuklarınızda ve evimizdeki en temiz yer olması gereken yataklarınızdan çıkan kiri, bakterileri ve Mite’leri (maytları) görünce gözlerinize inanamayacaksınız. Sizde Daha fazla Geç kalmadan Doğal Sağlıklı ve gerçek temizlikle Tanışın, ChemDry!a aşağıdaki numaradan dilediğiniz zaman ulaşabilir randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Chemdry Sağlıklı Günler Diler.