Avcılar Koltuk Yıkama

Avcılar halı yıkama olarak İstanbul’da hizmet veren İstanbul Halı Yıkama Firması ChemDry, Türkiye’de bulunan bütün halı yıkama firmalarından bir adım önde olmayı her daim başaran Sadece Türkiye’nin Değil Dünyanın En iyi Halı Temizleme Firmalarından biri. ChemDry Bu Başarasının Sebeplerinden bazılarını, Sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Yeşil Sertifikalı Doğal Solüsyonlu Temizleme İlaçları

Halı, Koltuk ve Yatak Yıkama işlemleri dahil olmak üzere sert zemin temizleme işlemini de gerçekleştiren, Avcılar Halı Yıkama firması, Bütün bu temizlik işlemlerini gerçekleştirirken,  Yeşil Sertifikalı Doğal solüsyonlu ürünler kullanıyor. bu ürünler İnsan Sağlığına Zararsız olduğu kanıtlanmış ürünler olarak Türkiye ve dünyada kullanılan temizliği kanıtlanmış ürünler olup Dünya üzerindeki saygın halı firmaları tarafından tavsiye edilmektedir. 

Havayı Temizleme Özelliği

Diğer Tüm İstanbul halı Yıkama Firmalarının aksine, Halılarınızı Alarak, Sizleri günlerce halısız bırakmıyoruz. Ya da evlerinize tonla para ödeyerek aldığınız elektrik süpürgelerinin sadece kaba tozları topladığını, bilmeniz biraz tuhaf değil mi?

İstanbul Avcılar Halı Yıkama  ChemDry Evinizde bulunan halı, kilim koltuk gibi alanları temizlerken evinizin içerisinde bulunan havannda % 98 lik bir kısmını temizler,  evinizin içerisinde havada uçuşup duran bakteri ve toz tanelerinin zerresi kalmaz, Halının Dibinden başlayıp solduğunuz havaya kadar temizlemeyi başaran,  Tek Firmadır.

Daha Fazla Bilgi almak için lütfen bizi Aşağıdaki numaradan arayınız.