Bağcılar Halı Koltuk Yıkama

Bağcılar Halı Yıkama Firması olarak tüm istanbul’da halılarınızı koltuklarınızı ve hatta yataklarınızı itina ile yerinizde yıkıyoruz. Bağcılar Halı yıkama Servisi Dünyaca Ünlü ChemDry firmasının Türkiye dispiritörüdür.  ChemDry Kendini Dünyaca kanıtlamış bir temizlik sistemi ile, içerisinde Bir damla kimyasal bulunmayan, Doğal sentezlenmiş ürünler ve Sadece Bağcılar Halı Yıkama Firmasına özel Yıkama Cihazları ile Halılarınızın ve koltuklarınızın ömrünü uzatmakla kalmıyor. Temizlik yapılan ortamda havada bulunan Bakteriyellerin %98 ni temizlediği kanıtlanmıştır.

Büyük ölçekli Halılar, Narin Halı Temizleme, El dokuması Halı temizleme gibi tüm yıkama işlemlerinde sizlere hizmet veren bağcılar halı yıkama firmamız, Müşteri memnuniyet oranı %99 a kadar çıkarmayı başarmıştır.

Camii Halısı Yıkama

İstanbul Camii Halısı Yıkama dendiği zaman akla gelen ilk firma olan ChemDry, Temizlik anlayışınızı değiştirerek, En temiz olması gereken ibadethanelerinizin temizliğini tüm titizliği ile gerçekleştirmektedir.

İstanbul Ofis Halısı Yıkama

İstanbul’da bulunan Tüm işyerlerinin kolaylıkla ulaşığ randevu alabileceği, Firmamız İstanbul’un ki yakasında da hizmet vermektedir. Bize Aşağıdaki Telefon numarasından ulaşarak randevu talebinde bulunabilir. veya ücretlerimiz  hakkında bilgi alabilirsiniz.

DİKKAT!!! 

Chemdry Bir halı yıkama fabrikası değildir. Halılarınızı gelip evinizden alarak, yarım yamalak yıkayarak sizlere getirmez. Tüm işlemi Gözlerinizin önünde, kimyasal herhangi bir ürün kullanmadan yapmaktadır. Halınızdan ve koltuğunuzdan çıkan bakterileri görünce şok olacaksınız. Bağcılar halı yıkama firması Chem Dry olarak sizlere ailenizle yaşayabileceğiniz Sağlıklı ve temiz ortamlar sunuyoruz.

Lekeleri Söker Atar…