Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy halı yıkama firması olarak hizmet vermeye başlayan İstanbul halı yıkama Firması ChemDry, Avrupa’nın en iyi halı yıkama firmalarından biri olarak sizleri Sağlıklı temizlikle Tanıştırmaya devam ediyor.

Temizliğini Dünyada Kanıtlamış olan bir marka olan ChemDry Halı Yıkama, Bakırköy hal yıkama olarak Siz değerli İstanbul’lu vatandaşlarımıza paranızın karşılığını %100 almanızı vaad ediyor.

Bizi Türkiye’de bulunan halı yıkama firmalarından ayıran bir çok özellik mevcut, ve biz İstanbul Halı Yıkama Firması olarak, Kendimizi ayrı bir kulvarda değerlendiriyoruz. Öncelikle Halı Yıkama Fabrikası ya da Halılarınızı evden toplayarak yıkama yaptığımız bir tesisimiz mevcut değil, Biz Halılarınızı Normal bir halı yıkanır iken harcanan sudan %80 daha az miktarda bir su ile. “The Natural” Teknolojisi ile üretilen, İnsan Sağlığına Zararsız ürünlerle, evlerinizde 1 saat içerisinde yıkıyoruz.  Aynı hassasiyet ile dilerseniz koltuklarınızı, Sandalyelerinizi ya da yataklarınızı komple temizleyebiliriz.

 

Bakırköy halı yıkama firmasının yukarıda belirttiğim temizlik işlemlerini yaptıktan sonra, bir kaç saat içerisinde kurur  ve, kirlenme süresi normal yıkama işlemlerini uygulanan diğer ürünlere nazaran çok daha uzun olur.

Sizde Bugün sağlıklı temizlikle tanışın ve İstanbul Halı Yıkama Firması ChemDry’ı arayın.