Beykoz Halı Yıkama Firmaları

Avrupa’nın En iyi halı yıkama Firmalarından biri olan, ve kendini Bir çok ülkede Yapmış olduğu temizlik ve leke çıkarma konusunda kanıtlamış olan bir firma Chemdry İstanbul Halı Yıkama Firmamız, İstanbul’da,hizmet vermiş olduğu sektörün, Kalitesini Arttıran ve her daim bir adım önde olmayı başaran, Türk Bayanlarının Halı yıkama konusundaki fikirlerini komple değiştiren ve Sağlıklı Uzun Süren temizlikle Tanıştırmayı amaçlayan firma İstanbul Halı Yıkama Firması Beykoz Halı Yıkama Olarak Sizlere Hizmet vermeye başlamıştır.

Halı Yıkama Beykoz

Beykoz Semtinde Bulunan Vatandaşlarımızıda, Dünyaca ünlü Halı üreticilerinin tavsiye ettiği temizlik yöntemi olmayı başaran, Dünya Sağlık Kurumu Tarafından NSF onaylı tek Temizleme makinelerini kullanan, bir firma olan Beykoz halı yıkama Firması, Evlerinizden halılarınızı alarak sizleri günlerce halısız bırakmıyor. Nerde temizlendiği belli olmayan yarısı temizlenmiş bir şekilde halılarınızı geri getirmiyor, Gözlerinizin önünde çok kısa bir zaman içerisinde Halılarınızı koltuklarınızı yatağınızı ya da sert zeminlerinizi The Natural olarak adlandırdığımız solusyonlarımızla , normal yıkama temizleme işleminde kullanılan suyun %20 si oranında bir su tüketerek temizliyoruz. Sıcak Karbonatlama Yöntemi kullanarak yapmış olduğumuz temizliğimizin haftalarca, hatta aylarca sürebilmesi için Sadece beykoz halı yıkama firmamıza özel olan sölüsyonlarla tekrar kirlenmesini geciktiriyorız.

Size de Bu temiz ve ferah ortamın keyfini sürmek kalıyor, İstanbul Halı yıkama Firmamız Hallında Daha Detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.