İstanbul Halı Yıkama

Halı Yıkama Firmamız İstanbul Halı yıkama, İstanbul’da ünlü bir marka olan Yerinde Halı, Koltuk, yıkama Firmasıdır..Türkiye”de Yeşil Sertifikalı Kimyasal içermeyen İnsan Sağlığına zararsız ürünlerle temizlik yapan tek firmadır.

Avrupa”nın Tüm ülkelerinde kendini Sağlıklı temizlik konusunda kanıtlamış olan Halı yıkamamız, Türkiye’deki Büyük Halı Üretici Firmalar tarafından tavsiye edilmektedir. Türkiye”de İstanbul, İzmir ve Ankara”da hizmet veren yıkamacı firmamız çok yakında Bursa halı yıkama olarak sizlere hizmet vermeye başlayacaktır. Ayrıca profesyonel olarak çalışan yerinde halı koltuk yatak sert zemin taş fayans yıkama hizmeti alabileceğiniz çözüm ortağı Firmamızın web adresi: www.chemdry.com.tr

Kurumsal Yıkama hizmeti veren nadir firmalardan biri olan, İstanbul Halı Yıkama Cami Halısı Yıkama, Ofis Halısı Yıkama, Sinema Halı Yıkama gibi büyük ölçekli halıları Birkaç saat içerisinde Sağlıklı ve Derinlemesine Temizler.

Halıfleks Temizliği, Yat Temizliği Gibi Bir çok Çeşitli Alanda Derinlemesine ve Sağlıklı Temizlik Yapabilen Halı yıkamaci, Firmamıza yukarıdaki telefon numaralarından, ulaşabilirsiniz. 

İstanbul Halı Yıkama, Sağlıklı Günler Diler. 

Tel: +90 212 909 09 13