İstanbul Halı Yıkama

İstanbul Halı yıkama Firmalarının içerisinde en nadide olan ve Bildiğiniz temizleme yöntemlerini unutturucak bir yöntemle, Tüm İstanbul’lu vatandaşlarımızı halı yıkama hizmetinde sağlıklı temizlikle buluşturan firma olan Chemdry İstanbul Halı Yıkama Firması, Kullanmış olduğu yöntem ve temizleme makineleri ile kendini Avrupa’da kanıtlamış ve Dünya üzerindeki en kaliteli halı üreticilerinin tavsiye ettiği temizleme yöntemi olarak adını Altın Harflerle yazıdrmıştır.

çatalca halı yıkamaÇatalca Halı Yıkama Firmaları

İstanbul Halı yıkama firmamız Çatalca halı yıkama olarak hizmet vermeye başlamıştır. Her hafta İstanbul’un farklı semtlerinide bünyesini katmayı başaran İstanbul Halı Yıkama, Çatalcada oturan vatandaşlarımızıda halı yıkamada Dünyanın tercih ettiği yöntem olduğunu göstermiştir.

Kullandığımız Yöntem dahilinde Hiç bir ürünümüz kimyasal içermemektedir. Kimyasalsız halı yıkama hizmeti olarak Bebekli evlerin ve ev hayvanı besleyen kişilerin tercih sebebi olmayı başaran İstanbul Halı Yıkama Firmamız Kullanmış olduğu Aktif karbonatlama yöntemi ve The Natural Olarak adlandırdığımız Sölüsyonlarımızla, halı, koltuk ya da yataklarınızda bulunan lekelerin %95’ini çıkartır. Yapmış olduğumuz temizleme yöntemi ile beraber tekrar kirlenme süresini uzatmak için, Ekstra Solüsyonlar kullanırız.

İstanbul Halı Yıkama Makineleri

Kullanmış olduğumuz makinelerimiz sadece İstanbul halı Yıkama Firmasına Özel olarak üretilmiş olup başka bir firma ya da şirket tarafından, Kullanılması yasaktır. İstanbul halı yıkama Firmamız hakkında ya da hizmet verddiğimiz alanlar hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.