Arnavutköy Dursunköy Mahallesi Halı Yıkama

Dursunköy mahallesi halı yıkama Firması olan ChemDry İstanbul Halı Yıkama Firması, Sizleri alıştığınız temizleme yöntemlerinden kurtarıyor. ve Avrupa’nın en çok tercih edilen temizleme yöntemi olan Sıcak Karbonatlı Temizleme Yöntemi ile Tanıştırıyor. Ülkemizde Bulunan Bir çok halı yıkama Firmasında Uygulanan standart temizleme yöntemleri, Halılarınızda bulunan toz , Kir ve Alerjenlerin sadece %10 ya da % 15 lik bir kısmını tenizleyebilirken, Sıcak Karbonatlı Temizleme yöntemi ile, Halılarınızda bulunan Kir, Toz  Alerjen ve Mite’ların %98 lik bir kısmının temizlendiği Bağımsız laboratuvarlar tarafından onaylanmıştır.

Bu evinizde bulunan ve İnsan Sağlığına Zararlı tüm Toz Zerreçiklerini yok ettiğimiz anlamına geliyor. ve Bunu Yaparken, evinizin havasını da temizliyoruz. Temizlediğimiz alanların tekrar kirlenmemesi için, Firmamıza Özel Üretlen 99 Çeşit Kimyasal içermeyen Solüsyonlarımızla, Evinizin tekrar kirlenmesi aylarca geciktirebiliriz.

Ana Sayfamızda bulunan Temizleme Yöntemlerimiz videolarını izleyerek bilgi edinebilir. Ya da Aşağıdaki Telefon Numaralarından bizi arayabilirsiniz.

ChemDry İstanbul Halı Yıkama Sağlıklı Günler Diler.