İstanbul Esenyalı Halı Yıkama

Esenyalı halı yıkama. İstanbul bilindiği üzere Türkiye’nin en karmaşık şehirlerinden biri, Bu kadar karmaşık ve keşmekeş bir şehirde ihtiyacınız olan hizmeti kayığı ile alabileceğiniz bir firma bulmak ta bir o kadar zor. Bunun en büyük sebeplerinden biri,Her sektörde olduğu gibi İstanbul Halı Yıkama Sektöründe de Birtakım Kötü niyetli insanlar bulunmakta, ve insanların iyi niyetini suistimal, etmektedir.

Biz ChemDry Halı yıkama Firması olarak Türkiye’nin 3 büyük şehrinde İstanbul, Ankara ve İzmir’de Siz değerli müşterilerimize Avrupa standartlarında hizmet vermekteyiz. İstanbul Esenyalı Halı Yıkama Dendiği zaman Akla Gelen ilk firmalardan biri olan ChemDry Halı Yıkama, Dünya Çapında Kendini Kanıtlamış bir marka olmakla beraber. Yapmış olduğu Halı temizliği ile, En ünlü Halı Firmalarından Tavsiye mektubu almaktadır. Bizi Diğer İstanbul Halı Yıkama Firmalarından  her zaman bir adım önde olmamızı sağlayan özellikleri sıralayacak olursak.

Kimyasal Ürünler Kullanmadan Sağlıklı Halı Yıkama

Biz Halılarınızı evinizden alarak, Herhangi bir halı yıkama fabrikasına götürüp sizleri günlerce halısız bırakmıyoruz. ya da temizlemesi zor olan ve muhakkak yerinde temizlenmesi gereken, Ofis Halısı, Halı Fleks halı, Camii Halısı gibi büyük ölçekli halıları yerinde içinde kimyasal bulunmayan, yeşil sertifikalı ürünlerle, Sadece İstanbul halı Yıkama Firmasına özel makinelerle, halınızın içerisine sinmiş tüm alerjenleri, tozları, lekeleri, hepsini Çok kısa bir süre içerisinde halınızdan söküp alıyoruz. Türkiye’nin en büyük Kurum ve Kuruluşlarının önerdiği ChemDry, Kalitesi İle Diğer firmalarla kıyaslanabilecek bir konumda olmadığını, kurumsal Kimliği ile Bizlere Sunuyor. Siz de evinizde ya da iş yerleriniz de sağlıklı temiz bir ortamın hayaliyle yaşamayın, Bizi Arayın.

Havanızı Temizler

ChemDry Halı, koltuk, yatak yıkama Makinelerimiz sadece bulunduğumuz.. ortamdaki eşyalarınızı temizlemekle kalmaz. Evinizin içerisinde soluduğunuz havayı da temizleyerek sizlere daha sağlıklı bir ortam sunar. Evinizde bulunan havayı %98 oranında temizlediği, Bağımsız laboratuvarlar tarafından onaylanmıştır.

Uzun Ömürlü Temizlik

Yapılan Temizlik evinizde normal günlerde yapmış olduğunuz temizlikten,  çok farklıdır, Yapılan temizlik derinlemesine ve kimyasal kullanmadan yapıldığı için. evinizde kullandığınız halı ve koltukların eski haline dönmesi uzun bir zaman alacaktır. Belirli zaman aralıklarla İstanbul Halı Yıkama Firmasına yaptırmış olduğunuz temizlik Yaşam kalitenizi ve Sağlığınızı doğrudan etkiler.