Evde Koltuk Yıkama

Evlerde Profesyonel Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

evde koltuk yıkama

Güzel bir kanepe, koltuk veya döşemeyle kaplı sandalye, kullanım özelliklerinin yanı sıra evinize estetik bir değer getirir. Döşeme mobilyalarını iyi durumda tutmaya ne kadar çalışırsanız çalışın, günlük kullanımla dışarıdan gelen tozlar, kaçınılmaz kazalardan kaynaklı dökülmeler zamanla parlak görünümü bozar. Döşemeyi temizletmek çoğu insanın düşündüğü bir şey değildir.  Ancak uygun bakım ve temizlik olmadan döşeme kaplı mobilyalarınız erken yaşlanabilir ve içerisinde barındırdığı kir, koku, toz, bakteri ve alerjenler yüzünden sağlığınızı tehdit edecek bir mekân yaratır. Profesyonel olarak evlerde koltuk yıkama nasıl yapılır? Öncelikle koltuk yıkama için evlere gelinerek yapılması gerekir. Bazı firmalar bilinçsizde koltukları alıp götürüp yıkayıp tekrar geri getirmektedirler. Bu oldukça bilinçsizce yapılan işlemdir ve yerinde yani evde koltuk yıkama makineleri olmadı için bu işlemi yapmaktadırlar ve koltuk çoğu zaman taşımadan dolayı eskisinden beter olmakta ve taşıma esnasında yırtılmalar, deformasyonlar olmaktadır. evlerde koltuk yıkama işlemi

Koltuk Döşemeleri, havadaki toz ve kirletici maddeleri içerisinde hapsederek zamanla canlı, güzel görünümlerini yitirirler. Toz akarları çoğu zaman evlerin döşeme mobilyalarında yer tutar ve solunum problemlerine neden olacak alerjik hastalıkları meydana getirebilir.  Astım veya alerjik rahatsızlığa sahip olanlar için iç mekân hava kalitesinin düşüklüğü bu hastalıkları ilerletebilir.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, döşemeyle kaplı eşyalarınızın profesyonel temizliğini düzenli olarak yaptırmak; uzun kullanım, canlı görünüm ve sağlıklı bir yaşam için en iyi yoldur.

Üstün Koltuk Döşeme Temizliği: Evde Buharlı+Sıcak Sulu koltuk Yıkama

Koltuklarınızı düzenli olarak temizletmek mobilyalarınızın uzun ömürlülüğüne yapılan bir yatırımdır. Mobilyalarınızın görünümlerini canlandırmak, tüm kir ve leke izlerini gidermek için en gelişmiş yıkama yöntemi buharlı+sıcak sulu yıkama tekniğidir. İleri teknolojiye sahip, modern ekipmanlar kullanılarak derinlemesine döşeme temizliği gerçekleştirilir.

Geleneksel döşeme temizleme yöntemleri bir dizi zararlı kimyasal içerir. Ne yazık ki bu toksik maddeler kullanıldığında aileniz risk altındadır. Aile üyeleri ve evcil hayvanlar döşemeyle yakın temasta zaman geçirirler ve doğrudan zararlı kimyasallara maruz kalırlar. Kumaşlarınızı temizletirken, doğru ürünler kullandığından ve döşemenizdeki lekeleri, kalıntıları etkili bir şekilde çıkarmak için uygun araçlarla yıkama yapıldığından emin olmalısınız.

Organik, Çevre Dostu Koltuk Yıkama Ürünleri

evlerde buharlı koltuk yıkamaTemizleme işlemimizde zararlı sabunlar, deterjanlar kullanılmaz. Bunun yerine derine gömülü kir ve kokuları gideren organik ve anti bakteriyel ürünler kullanılır. Etkili ve güvenli bir işlemle döşemelerdeki kir birikintileri giderilir.  Organik yeşil temizlik ürünleri ile döşemeleriniz yıkandığında ortaya çıkan sağlık sorunları ile ilgili endişelerinizi hafifletir. Daha ekonomiktirler ve kumaşlarınızı geleneksel koltuk yıkama temizleme ürünlerinden  çok daha iyi temizlerler. Özel leke çıkarıcı solüsyonlarımız koltuklarınızda yer alan lekeler için olağanüstü sonuçlar verir. Çoğu yıkama yöntemlerinden farklı olarak, mobilya döşemelerinizi temizlemek için kullandığımız ürünlerin arkasında yapışkan bir kalıntı bırakmayacağını bilmek sizi memnun edecektir. Eşyalarınızı kaliteli, toksik olmayan ürünler ve temizleme yöntemleri kullanarak derinlemesine temizleyerek orijinal yapısını korumaya yardımcı oluyoruz.

Evdeki Koltuklar Yıkandıktan Sonra Kısa Kurur

Benzersiz organik temizleyicilerimize ek olarak buharlı ve sıcak sulu yıkamada geleneksel yönteme kıyasla daha az su kullanılır, suyu daha etkin ve verimli kullanarak su kullanımını ve kuruma süresini azaltırız. Sadece 3-4 saat gibi bir sürede koltuklarınız kurur ve kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Dolayısıyla temizlikten sonra kumaş kaplı mobilyalarınızda küf birikmesi ile ilgili endişeleri azaltır. Evde koltuk yıkama hizmetinde koltuklar diğer firmaların yıkadığı gibi 3-4 gün de kurumaz ve bude en önemli bakteri, mikrop, küf ve mantar oluşmasına neden olmaz.

Derinlemesine etkili Koltuk Yıkama İşleminde İnatçı Leke Uzmanı

Ne kadar dikkatli olursanız olun, lekeler ve dökülmeler meydana gelir. Özellikle  çocuklarınız veya evcil hayvanlarınız varsa leke şikâyetlerinin sıklığı artar. Dökülen çay-kahve lekesi veya evcil hayvan kazası istenmeyen leke ve kokuya neden olur.  Mağazadan satın alınan bir ürünle lekeleri çıkarmaya çalışmak birçok durumda sorunu daha da kötüleştirebilir. Uygun temizleme solüsyonları ve teknikleri olmadan, inatçı bir leke hızla kalıcı hale gelebilir. Özel leke çıkarıcı solüsyonlarımız en inatçı lekelerle bile baş etmek de uzmandır.  Etkili ama son derece hassas temizlik sağlar.

Evinizde veya işyerinizde bulunan koltuklarınızın eski güzel görüntüsüne kavuşmak için; siz de buharlı+sıcak sulu yıkamanın kanıtlanmış, üstün döşeme temizliğinden faydalanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.