GaziOsmanPaşa Halı Yıkama

İstanbulun Kıyıda Köşede kalmış ilçelerinden biri Gaziosmanpaşa da yaşayan tüm vatandaşlarıma, duyurmak istiyorum. İstanbul Halı Yıkama Firması Chemdry Artık Gaziosmanpaşa semtinde de hizmet vermeye başlamıştır. Her geçen gün büyüyen. ve Siz ev hanımlarının en büyük dertlerinden biri olan, Halı ve koltuk temizliğini Türkiye’de en iyi yapan firma olan CehmDry. Avrupa Standartlarında halı yıkama hizmeti vermeye devam ediyor. Chemdry Markası kendini Dünya çapında kanıtlamış olmasının yanında bunun en büyük sebeplerinden bir kaçını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Kimyasal Ürün Kullanmıyoruz

Biz Yerinde temizlik yaptığımız tüm ürünlerinizde yeşil sertifikalı İnsan Sağlığına Zararsız olduğu bağımsız laboratuvarlar tarafından onaylanmış. Avrupa da faaliyet gösteren merkezimiz. Dünyaca Ünlü Halı Firmalarından Yıkama Firması oalrak Tavsiye edilmektedir.

Koltuk Yıkama

Dilerseniz Evinize Halı Yıkama Hizmeti için Geldiğimiz zaman, koltuklarınızı da aynı hassasiyet ve Dünya Standartlarındaki yıkama Makinelerimiz ile yıkayabiliriz. Yıkama işlemi bittikten sonra bir kaç saat içerisinde, halılarınızı ve koltuklarınızı kullanabilirsiniz.