Halı ve Koltuk Yıkama

 

Halı ve koltuk Silme Geçmişten günümüze ev hanımlarının ve gündelikçi temizlik işi yapan bayanların, bir temizleme yöntemi olarak gördüğü ve; Geçmiş Dönemlerden günümüze kadar gelen aslına bakarsanız temizlik ile herhangi bir ilgisi bulunmayan bir yöntemdir. Halı ya da koltuk silme Yöntemi, Halılarınızın ya da koltuklarınızın dış bulunan liflerin dışını temizler. Bu lifler ya da Halılarınızın yünlerinin uç kısmı Asıl bakteri ve alerjenlerin toplanma üreme noktasıdır.

Derinlemesine temizlik yaptığını iddaa eden bir çok İstanbul Halı Yıkama Firması, Ya da Halı yıkama Fabrikası, Halılarınızın en fazla %30’luk bir kısmını temizleyebilir. Çünkü Klasik yöntemleri uygularlar, Kimyasal İçeren ucuz deterjanlarlar halılarınız köpüklenir. Fırça makineleri ile ( Ki bu fırça makineleri sadece bir kaç Halı yıkama fabrikasında mevcut ) halılarınız fırçalanır,Fırça makinesi olamayan Fabrikalarda ise,insan gücü ile, Fırçalanır Su ile Durulanır ki tonlarca su’dan bahsediyorum. Sonrada Eski makinelerin Merdaneli makinelerin üst kısmında bulunan iki silindirin aynı sistemi ile sıkılır ve asılır.

Halınıza evinizde yapmış olduğunuz yıkama işlemine artı olarak herhangi bir işlem uygulanmaz. 1 ya da 2 gün içerisinde kuruyan halılarınız. Sadece dış yüzeyi temizlenmiş bir şekilde evinize teslim edilir. ve Bu Temizlik için Siz Maalesef m2 başına ücret öderseniz. Halılarınızda, halıflekslerinizde bulunan herhangi bir lekeyi asla çıkarmaz bu temizlik yöntemi, Çünkü Bir Temizlik Yöntemi değildir.

Günümüzde bir çok solunum ya da Akciğerde oluşan hastalıkların sebeplerinden biri olan akarlar bunları toplum olarak Mite ( Mayt ) olarak biliyoruz. Evlerimizde en yoğun bulundukları alanların başında koltuklarımız, halılarımız ve yataklarımız gelmektedir. insan Deri kırıntıları ile beslenen bu gözle görünmeyen küçük canavarlar. Her evde milyonlarca bulunur, Bunları evlerinizde bulundukları ortamlardan temizlemek ve, Sağlıklı bir ortamda yaşamak için, Ekstra yöntemlere ihtiyacınız var. Bu yöntemlerin başında bundan bir kaç yık önceye kadar buharlı temizlik yöntemi vardı. Fakat buharlı temizleme yöntemi bile. Evimizde bulunan bu küçük camavarların en fazla %60’lık bir kısmını temizleyebiliyordu.

Sıcak Karbonatlama Yöntemi

Günümüzdeki teknolojik gelişmelerle birleşen temizleme yöntemlerinin en iyisi olduğu Dünya Sağlık Kurumu Başta Olmak üzere Bir çok Firma Tarafından kanıtlanmış olan, Sıcak Karbonatlama yöntemi, Sıcak Karbonatlama yöntemi Halılarınızda ve koltuklarınızda ya da yatağınızda bulunan bu akarların %98 lik bir kısmını temizliyor. Ülkemizde bu yöntemi tek uygulayan firma olan ChemDry İstanbul Halı Yıkama Firması, Bir çok kurumsal firma bata olmak üzere dünya devlerine hizmet veriyor. Sinema Halısı yıkama, Hotel Halısı Yıkama, Ofis Halısı Yıkama, halıfleks Yıkama, yatak Yıkama, Sert Zemin temizliği ve çok daha fazlasını Başarılı bir şekilde temizlemeyi başaran ChemDry İstanbul halı Yıkama Firmasının uygulamaış olduğu bu yöntem, Bağımsız laboratuvarlar tarafından onaylanmış ve Dünyaca ünlü Halı Firmaları tarafından tavsiye edilen temizleme yöntemi olmuştur.

Ailenize yeni katılan Bebekleriniz ya da sizinle beraber yaşayan evcil hayvanlarınıza hiç bir zararı bulunmayan bu yöntemin detaylarını Aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

İstanbul Halı Yıkama  :  +90 554 150 75 05

Hava Temizleme Özelliği

Hava Temizle özelliği ile Yaşadığınız ortamda uçuşan bakteri ve tozları %98 in üzerinde temizlediği kanıtlanmıştır.  İstanbul Halı Yıkama Firması Tüm bunları Size Tek bir pakette sunarak, Gündelik Hayatınızda Daha Temiz bir ortamda yaşamınızı sürdürmenize olanak sağlıyor.

İstanbul halı Yıkama

halı yıkamaİstanbul Halı Yıkama Firması ChemDry’a özel olarak üretilmiş olan Temizleme Makinelerimiz ile Sizleri Günlerce halısız bırakmadan, Sadece Bir kaç Saat içerisinde temizlemesi gereken tüm alanları temizler. ve günlerce kurumasını beklemenize gerek kalmaz. Bir kaç Saat içerisinde Kuruyan Halılarınız, Koltuklarınız,  ya da Yatağınız, tekrar kullanmaya hazır hale gelir. Tekrar kirlenme Süresini Uzatan kimyasal içermeyen Solüsyonlarımızla, Sizlere Sağlıklı Bir temizlik Sunan İstanbul halı Yıkama Firmamıza Sağ Alt köşede bulunan Yeşil telefon simgesine bırakacağınız telefon numaranıza aynı gün içerisinde dönüş sağlarız,

 

Leke Çıkarma Özelliği

Halılarınızda, koltuğunuzda ya da yatağınızda sinirinizi bozan lekelere elveda diyebilirsiniz. Her Leke Türü İçin ChemDry Kimya Mühendislerinin özel olarak üretmiş olduğu solüsyonlarla, Her Lekeye Özel tedavi uygulanır ve lekeden eser kalmaz.

Araç temizliği, Yat Temizliği gibi aklınıza gelen bir çok özel alanda kullanılabilen Sıcak Karbonatlama yöntemi. Sağlıklı Temizliğin Anahtarıdır. Siz de bugün sağlıklı temizlik yöntemine merhaba  demek için Yukarıdaki telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Halı Yıkama Sağlıklı Günler Diler.