ÇEKMEKÖY HALI YIKAMA

Çekmeköy Halı Yıkama Firmaları içerisidne En farkı ve Avrupa Standartlarında hizmet veren tek firma olan İstanbul Halı Yıkama Firması Chem Dry Halı Yıkama firmasına Yukarıdaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy Halı Yıkama Firmamız seçmeniz için sizlere önem verdiğiniz bir kaç konu üzerinde, bilgi vermek istiyoruz. İlk Olarak bildiğiniz halı yıkama firmalarını unutun. Çalışma sistemimiz ve verdiğimiz temizlik hizmeti tamamen farklı olmakla beraber, Özellikle astım hastaları için önerilen temizlik yöntemidir. Almış olduğunuz randevu sonucunda evlerinize gelen profesyonel temizlik ekibimiz sadece bir iki saat içerisinde halılarınızı, koltuklarınızı , yatağınızı dilerseniz sert zeminleri temizler. Kullanmış Olduğumuz ürünlerin içerisinde kesinlikle kimyasal madde bulunmamaktadır. Dünya Üzerinde kendini kanıtlamış bir marka olan Chem Dry Temizlik yöntemleri ile, Dünyanın Her köşesinde milyonlarca aileyi sağlıklı temizlikle tanıştırmanın yanı sıra, Tasarruf etmelerini de sağlamıştır.

istanbul halı yıkamaKurumsal Temizlik Yöntemimiz

Kurumsal Temizleme Yöntemlerimiz içerisinde Hotel halısı yıkama, Hotellerde bulunan yatakları yıkama, Sinema Halısı Yıkama, Ofis Halısı Yıkama, Camii halısı yıkama ve çok daha fazlası. Kullanmış olduğumuz temizlik makinelerimiz sadece ChemDry İstanbul Halı Yıkama Firmasına Özel olarak üretilmiş olup. Geliştirdiğimiz The Natural İsimli solüsyonlarımızla, Temizlik Yaptıktan sonraki zamanda temizlenen alanların tekrar kirlenme süresini uzatarak sizlerin tasarruf etmesini sağlar.

 

 

 

Hava Temizleme Özelliği

İstanbul Halı Yıkama Firmamız, kullanmış olduğu temizleme makineleri. Evinizde temizlik esnasında havada uçuşan Bakteri ve tozların %98 ini temizler. evinizin içerisinde Temizliği daha aldığınız ilk nefeste hissetmenizi sağlar.

Siz de bugün evinizde kimyasal, insan sağlığına zararlı ürünleri kullanmayı bırakarak, sağlıklı temizlikle tanışmak için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul halı yıkama Sağlıklı Günler Diler.