İstanbul Halı Yıkama

İstanbul’un en iyi halı  yıkama firması olan İstanbul Halı Yıkama, İstanbul da bulunan her halı yıkama firması maalesef aynı hizmeti sunmamakla beraber, Bir çok iyi hizmet verdiğini belirten firmadan halılarınızı geri aldığınız zaman dahada kirlendiğini görmektesiniz, Müşterilerimizle yapmış olduğumuz görüşmeler esnasında bir çok firmadan temizlendikten sonra gelen halılarda kötü bir kokunun yanı sıra tüylerinde sertleşme olduğunu söylediler.

Yerinde Yıkamada Bu Sıkıntılar Yaşanmaz. 

Biz ChemDry Fimrası olarak, Kendini Avrupa da kanıtlamış olan bir markanın vermiş olduğu hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Hatta öyle ki, Yapmış olduğumuz temizlikten dolayı, Bir çok firmadan teşekkür mektupları almaktayız. Ve Biz istemesekte Müşterilerimiz arasında bir abonelik sistemi oluşmaya başladı. Biz Firma Olarak Diğer Firmalar gibi, Bir çok alanda reklam vermiyoruz. Bunun en büyük sebeplerinden biri,  Referans sistemi ile Müşteri ağımızın her gün biraz daha genişlemesi, Gerçek temizlikle tanışan insanların yakın çevresine bizi tavsiye etmesiyle Müşteri portföyümüzün her gün biraz daha artması Sonucu İstanbul’un her ili yakasında da eş zamanlı hizmet vermeye başladık. ChemDry Genellikle Sosyal Alanlarda bir çok insanın ortak kullanımı olan alanlarda bulunan halı ya da halıfleks’leri temizlemesiyle bilinen Sektörün incisi konumunda bir firmadır.

Alerjenleri Yok Ede

rHalı Yıkama İstanbul

 

istanbul halı yıkama firmamızın yapmış olduğu temizlikten önce ve sonra yapılan temizlik ölçümlerinde, makinelerimizin ve kullandığımız yeşil sertifikalı kimyasal içermeyen ürünlerimiz temizliği bir çok laboratuvar tarafından kanıtlanmıştır.

İstanbul Halı yıkama firmamızın yapmış olduğu temizlik, Sadece Halı ve koltuklarınızda değil, Yaşadığınız alanda soluduğunuz havayı da temizleyerek sizlere sunmuş olduğu temizliği her hücrenizde hissetmenizi sağlar.

Türkiye’de bulunan başka hiçbir firmada bulunmayan, Temizlik Ürünlerimiz ve İstanbul halı yıkama Firmamıza özel Makinelerimiz ile, Yanda Göreceğiniz, Tablodaki seviyede, Bakteriyelleri, ve havanızı temizler,