Sancaktepe Halı Yıkama

Avrupa’nın en iyi Halı, Koltuk Yıkama Firmalarından Biri olan ChemDry Halı Yıkama Firması, Sizi bilindik Kimyasal içeren Yıkama Temizleme Yöntemlerinden kurtarıyoruz.

Bilindik Temizleme Yöntemlerini Unutun

ChemDry Yaşadığınız Ortamı Bol oksijenli yaşanabilir Temiz Bir Ortama Dönüştürüyor. Ve bunu sizlerin Gözleri önünde, Herhangi bir kimyasal Ürün Kullanmadan, İstanbul Halı Yıkama Firmamız ChemDry’a özel üretilen, Yıkama makinelerimiz ve 99 Çeşit özel Kimyasal içermeyen, Solüsyonumuzla, Halılarınızı Derinlemesine temizliyoruz. Temizlenmesi en zor yerlerden biri olan Koltuklarınızı ve Evinizin en temiz olması gereken yeri, Yatağınızı Tertemiz bir hale getiriyor.

 

Halılarınızda, Koltuklarınızda ya da yatağınızda bulunan ve sinmiş lekelerin %90’ınını çıkardığı kanıtlanmış, ve Bu temizliği sadece birkaç saat içerisinde temizler. Ve günlerce Kurumasını Beklemezsiniz. Sadece bir kaç Saat içerisinde, kuru ve tekrar hızlıca kirlenmesini engellemek için, Kullandığımız solüsyolarımızla, uzun süre temiz kalmasını sağlar. Aşağıdaki videodan detaylı olarak  Sancaktepe Halı Yıkama Firmamız’ın vermiş olduğu hizmet hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İstanbul Halı Yıkama Firmamız ChemDry Halı Yıkama İstanbu’un Tüm ilçelerinde sizlere hizmet veriyor.

Sancaktepe Halı Yıkama