Halı Yıkama

Halı Yıkama Denince herkesin aklına gelen normal halı yıkama hizmetinin dışında bu gün sizlere Gerçek temizlik ve halı yıkama ile ilgili, Bir kaç İpucu vericem.

Halı Yıkama Fabrikaları, Türkiye’nin her yerinde mevcut, Fakat bunların hepsinin vermiş olduğu hizmet aynı. Bir kaç Halı Yıkama makinesi ile Halılarınızı Bir kaç aşamada yıkamayı amaçlayan bu firmaların kullanmış olduğu makinelerin İçinde bulunan su, günde sadece bir defa değiştiğinden dolayı, Eğer sizin halınız o gün içerisine yıkanan son halı ise eğer, Emin olun Size Sizin halıyı verdiğiniz halden daha kirli bir şekilde ger dönecektir.

Sağlıklı Halı Yıkama Yöntemi Bu değil

Halı evimizde bulunan ve en çok kirlenen ürünlerin başında gelmektedir. Ve yapısı gereği içine sinen kir, Bakteri vs. gibi bir çok zararlı akarlar, üzerinde gezindikçe, Havaya oradan da soluduğumuz hava ile birlikte ciğerlerimize kadar gitmektedir. Hal Böyle Olunca Halı Yıkama Fabrikalarının halılarınızı temizlemek yerine daha fazla kirleterek Geri getirmeleri, Halılarınızın yünlerinin sertleşmesi gibi sorunlarla, karşılaşmamak için. Yapacağınız tek bir şey var.

İstanbul Halı Yıkama ChemDry

Aklınıza Gelen İlk Soruyu yanıtlayarak başlayalım. Neden İstanbul Halı Yıkama ChemDry Diye Düşünüyorsunuzdur. İlk Olarak Sizleri Günlerce Halısız bırakmıyoruz. Evlerinize gelerek sadece bir kaç saat içerisinde Halılarınızı Sadece İstanbul Halı Yıkama Firmamıza özel olarak üretilmiş Halı Yıkama Makineleri İle Gözlerinizin önünde İçerisinde çıkan kiri görmenizi sağlayarak yıkıyoruz. Halılarınız İlk günden Daha Temiz hale geliyor Renkleri tekrar canlanıyor. ve üstüne Üstlük Yünleri de sertleşmiyor. Bunun En büyük sebeplerinden biri. Biz ChemDry İstanbul halı Yıkama Firması olarak, Kullandığımız hiçbir Temizlik Maddesinin içerisinde Kimyasal kullanmıyoruz. Bunu da şu şekilde sağlıyoruz. İstanbul halı yıkama firmamıza özel olarak kendi bünyemizde ürettiğimiz 100’e yakın Temizlik Solüsyonu mevcut. Bu Solusyonların her birinin ayrı bir görevi mevut. Kimi Halınızın İçerisindeki Bakterileri temizlerken, Kimi de Halınızın Yumuşaklığını korumasını sağlıyor. Başka bir solüsyonumuz da halınızın tekrar kirlenme süresini, Geciktiriyor.

Bunların Hepsine Dünyaca Ünlü bir marka olan ChemDry ile Erişebiliyorsunuz, ve Avrupa’da en çok tercih edilen Temizleme yöntemlerinin başında gelen sıcak karbonatlama yöntemini kullanarak, Yapmış olduğumuz temizlik sonrasında Sizlere Sağlıklı bir yaşam ortamı sunuyoruz.

 

halı yıkamaİstanbul Halı Yıkama

İstanbul Halı Yıkama Firmamız Evlerinizde Sağlığınıza en çok etki eden alanlar üzerinde yapmış olduğu temizlik sadece halılarınızla sınırlı değil. Yine Halılarınız kadar, önemli ve bir o kadar bakteri yuvası olan Koltuklarınız ve evinizde en temiz olması gereken yerlerin başında gelen yatağınızıda, Yıkama işlemini ger.ekleştireriyoruz. ve Tüm bunları sadece bir kaç saat içerisinde yaparak, Sizlerin vaktinizi almıyoruz. Kuruma işlemi de sandığınız gibi Öyle Günlerce Sürmüyor. İstanbul Halı Yıkama Firmamız için Özel üretilen temizlik makinelerinin Kullanmış olduğu su miktarı, Normal bir yıkama işleminden Yaklaşık %80 daha az olduğu için Bir kaç içerisinde Temizlenen alanlar Kurumuş olacaktır

Doktorların tavsiye ettiği temizleme yöntemi olan, Astım hastaları için Temiz ve ferah bir ortam sunan, Sıcak Karbonatlama Yöntemi, Evinizin içerisinde Havada uçuşan bakterilerin %97 sini temizlediği kanıtlamıştır.

Sizde Bu gün Gerçek sağlık temizlik Yöntemi ile tanışmak için Bir adım atın ve, İstanbul Halı Yıkama Firmasını Arayın.

İstanbul Halı Yıkama Sağlıklı Günler Diler.