Arnavutköy Haraççı Mahallesi Halı Yıkama

Arnavutköy haraççı  Mahallesi Halı Yıkama Telefon Numarası : +90 554 150 75 05

 

İstanbul Halı Yıkama Firmamız ChemDry İstanbul’un diğer mahallelerine olduğu gibi Haraççı Mahallesine de hizmet vermektedir. Haraççı mahallesi Halı Yıkama olarak Vermiş olduğumuz hizmet kalitesi yönünden bildiğiniz halı yıkama firmalarının vermiş olduğu hizmeti sizlere unutturuyoruz. Evlerinizden Halılarınızı alarak günlerce sizleri halısız bırakmıyoruz. Kimyasal içeren deterjanlar ya da halı şampuanları ile halılarınızı yıkamıyoruz. Çünkü Bu saymış olduğum yöntemler gelişmiş ülkelerde sağlıksız olmasından ve insan sağlığı ile oynadığından temizlik işlemini gerçekleştirmediğinden dolayı artık kullanılmıyor.

Biz Sizlere Avrupa ve dünyanın bir çok ülkesinde en çok tercih edilen sağlıklı temizlik yöntemi olan, Sıcak Karbonatlı temizleme Yöntemini sunuyoruz. Sıcak Karbonatlı temizleme yöntemi Halıalrınızda koltuklarınızda ya da yatağınızda bulunan Toz, Kir ve Alerjenlerin %98 ini temizlediği bir çok ülkede kanıtlanmış olup, Özellikle Astım hastaları için Tavsiye edilen Temizleme Yöntemi olmayı başarmıştır.

istanbul halı yıkamaEvlerinizde en çok kir tutan alanların içerisinde biriken tüm zararlı maddeleri temizlemeyi başaran istanbul halı yıkama firmasını sadece bir halı yıkama firması olarak görmemenizi öneririm. Çünkü Halı Yıkama Firmalarının sizlere vermiş olduğu hizmet ile Bizim Sizlere vermiş olduğumuz hizmet arasında çok büyük farklar mevcut. Genel ve Sağlıklı Temizlik Hizmeti vermemizden dolayı, Genellikle Kurumsal Firmaların ve sürekli temiz tutulması gerken alanların temizliğini üstlenen Chemdry İstanbul Halı Yıkama Dirmamız’dan Dilerseniz sizde Hizmet Alabilrsiniz Bunun İçin Tek Yapmanız gereken Aşağıdaki Yeşil butona tıklamanız Ya da Üstteki telefon numaramızı aramanız,

İstanbul Halı Yıkama ChemDry Sağlıklı Günler diler.