Kurumsal Halı Yıkama

KURUMSAL HALI YIKAMA HİZMETİ

İşyeri ve ofislerde çoğunlukla tercih edilen halı türü duvardan duvara sabit halıflekslerdir. Halıfleks, naylon, akrilik, olefin, yün gibi birçok iplik maddesinden oluşabilir. Halıfleks kullanmak, ofislere kazandırdığı güzel görünümün yanı sıra sesi kontrol etmesi ve hava filtresi işlevi gibi pek çok sebepten dolayı kurumsal ofislerin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Herhangi bir işyeri veya ofis alanında, daha iyi bir iş akışı için temiz ve hijyenik bir ortam sağlamak son derece önemlidir.  Ofis halılarını kirden arındırmak ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamak için profesyonel halı temizleme çözümlerine ihtiyaç vardır. Kurumsal halı yıkama firması olarak hizmet verirken en çok kurumsal en büyük çok uluslu şirketlere kadar hizmetimi sunarız.

Kurumlarda Profesyonel Derinlemesine Halı Yıkama Neden Gereklidir?

Halı döşemenin en büyük avantajlarından biri, yüksek alanlarda bile kiri gizlemesidir. Ancak bu, diğer malzemeler gibi düzenli temizliğe ihtiyaç duymadığı anlamına gelmez. Doğru bakım ve temizlik sadece sağlıklı bir çalışma ortamını teşvik etmekle kalmaz, aynı zamanda halıların ömrünü de uzatabilir.

kurumsal halı yıkama istanbul ofis

Günlük vakumlama halıları temizlemenin en güvenli yollarından biridir ancak yeterli değildir. Halıların iplik yapılarına yapışmış kir ve bakterileri; lekeleri ve oluşan kokuyu gidermek için profesyonel yardım almanız isabetli olacaktır. Kurumsal Halı Yıkama yani işyeri, ofis, otel, sinema salonu, okul, üniversite, bale salonları gibi alanlara hizmeti sunmak için profesyonel bir alt yapı gerektirir.

Özellikle çalışma alanlarında yaya trafiğinin yoğun olduğunu düşünürsek, dışarıdan gelen milyonlarca kir ve bakteri halıların içerisinde konumlanarak sağlıksız bir ortam oluştururlar.  İç mekân hava kalitesi bozulur, nefes almayı güçleştirerek alerjik durumlar yaşanmasına neden olabilir. Hastalığın oluşmasını ve yayılmasını engellemek için periyodik olarak halıların temizlenmesi verimli bir çalışma hayatı için gereklidir.

Ofis, Otel, Sinema Salonu, İbadethaneler, Bale Salonları, Mağazalar, Üniversiteler için Gerçek Anlamda Profesyonel Halı Temizleme Hizmeti

Ofis çalışma ortamlarında rastlanan en sık lekeler çay, kahve lekeleridir. Bu lekelere zamanında profesyonel olarak müdahale edilmezse hem bakterilerin yayılmasını hızlandırabilir hem de halının iplik yapısına işleyerek bozulma yaratabilir. Bu lekelere bez yardımıyla ovalama şeklinde müdahale edilirse; lekenin hem yayılmasına hem de lekenin halının derinindeki ipliklerine işlemesine neden olur. Böyle bir durum, lekenin daha büyük bir alana taşmasına sebep olduğu gibi halıda yanma meydana getirerek; halıyı ağartabilir ve lekenin sabitlenmesini sağlayabilir. Bu yüzden leke konusunda profesyonel destek almak halılara hem görünümünü yeniden kazandırır hem de halının orijinal yapısı korunur.

Ofis, Otel, Sinema Salonu, İbadethaneler, Bale Salonları, Mağazalar, Üniversiteler için Gerçek Anlamda Profesyonel Halı Temizleme Hizmetimizi en üst düzeyde sunarız. Düzenli profesyonel temizlik halıların çok daha geç kirlenmesini sağlar. Böylelikle halı çok geç yaşlanır ve kısa sürelerde yeniden temizliğe ihtiyaç duyulmaz. Bu durum, mali olarak da ekonomiden tasarruf ederek bir çözüm geliştirmeniz anlamına gelir ve paranız cebinizde kalır.

Buharlı+Sıcak Sulu Profesyonel Yerinde Kurumsal Halı Yıkama

kurumsal halı yıkamaHalı yıkama için tercih belirlemek sanıldığı kadar kolay değildir. Halılarınızı gelişmiş ekipman ve doğru tekniklerle yıkatmak; temizliğin doğru sonuçlanmasına ve halılarınızı çok daha uzun sürelerde kullanmanıza yardımcı olur. Büyük halı üreticileri tarafından tavsiye edilen ve derinlemesine temizliğin sağlandığı tek yöntem buharlı+sıcak sulu yıkama tekniğidir. Bu teknik sayesinde halılarınız anti alerjik özellik kazanır, hiçbir kir ve pislik kalıntısı kalmadan temizlenir ve kısa sürede kuruyarak iş akışını bozmadan tamamlanabilir. Sıcak su halının en derinindeki kir tabakalarına kadar ulaşır, kirleri çözer, bakteri ve alerjenleri yok eder.  Sıcak suyun bu gücü sayesinde; halılarda kalıntı bırakabilecek ve sağlıksız bir ortam yaratabilecek keskin kimyasallara gerek kalmaz.  Ayrıca, halıları bozma riski taşıyan aşırı ovalamadan da kaçınılır.

Çalışanlarınız ve misafirlerin sağlığını tehdit edebilecek kimyasallar kesinlikle kullanılmaz. Kullanılan yıkama solüsyonları çevre dostu, doğal içerikli ürünlerdir.  Geride hiçbir kalıntı bırakmaz, güvenlidir. 80’den fazla kir ve leke çıkarıcı özel solüsyonlar kullanılarak etkili ama hassas yıkama derinlemesine sağlanır. Geriye köpük kalıntısı bırakmadan temizleme sağlanır, böylelikle halılarda kiri çok hızlı çeken yapışkan bir tabaka oluşmaz.

Duvardan duvara halıflekslerde dikkat edilecek en hassas noktalardan bir tanesi de su kullanımının nasıl olması gerektiğidir. Aşırı su kullanımı halıların alt tabakalarının ıslanmasına sebep olur ve küf, bakteri, mantar oluşumu için ortam sağlar. Kullanılan dengeli su sayesinde ise halıların alt tabakasına kesinlikle su geçmez. Halılar hem hızlı kurur hem de sağlıklı bir temizlemeden ödün verilmez.

Profesyonel ve derinlemesine bir halı temizliği için bizlere ulaşabilir ve sağlıklı ve temiz bir ofis ortamının iç huzurunu yaşayabilirsiniz.

İstanbul’da en Kurumsal Halı Yıkama Firması

Firmamız İstanbul’daki en kurumsal halı yıkama firması olarak tüm İstanbul ilçelerine hizmet sunmaktadır. 20’den fazla araç ve ekibimiz ile tam profesyonel kadro ile çalışırız. Makinelerimiz ve kullandığımız ekipmanlar, temizlik maddeleri piyasadaki en etkili fakat halıya hiçbir zarar vermeyen en hassas ürünlerdir. Çalışanlarımız tam profesyoneldir, İşyerinizdeki halılarınızı temizletmek için bizim iletişime geçebilir, ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.