İstanbul Halı Yıkama Firmaları

İstanbul Halı Yıkama Firmamız Chemdry Diğer Halı Yıkama Firmaları gibi, Sadece Bulundukları semtte Hizmet vermektense Tüm İstanbul’a hizmet vermektedir , Her firmanın Müşterilerine uygulamış, halı yıkama fiyat, ve koltuk yıkama fiyatı uygulamış olduğu yönteme ve vermiş olduğu hizmete göre farklılık gösterse de, Toplumda Halı Yıkama fabrikaları hakkında genel bir düşünce mevcut. Bir çok halı yıkama firmasının Fiyat politikası yapmış olduğu iş ile ters orantılı olarak işlemektedir. Az iş Yapan bir çok Firma Yapmış olduğu işin Kalitesini yükselterek fiyatı yukarı çekmeye çalışsa da Bunu Çoğu zaman Başaramamıştır.

ChemDry Avrupa’da doğmuş ve klasik temizleme yöntemlerini egale eden yeni ve çok daha başarılı temizleme yöntemini Geliştirmiştir. Normal Temizleme Yöntemlerinde asla elde edemeyeceğiniz, Akarların (mite) %98 lik bir bölümünü Temizlediği Bağımsız Laboratuvarlar tarafından Onaylanmıştır. Türkiye’de 18 senedir Halı Yıkama Hizmetimiz, İstanbul’da Halı yıkama Fabrikası Olarak hizmet veren Tüm firmaların daima üzerinde olmuştur. bunun Sebebi kullanmış olduğumuz Sıcak Karbonatlı temizleme yöntemi, Sıcak Karbonatlı Temizleme Yöntemi Dünyanın Her yerinde en çok Tercih Edilen temizleme Yöntemidir. Sıcak Karbonatlı temizleme Yöntemi, halılarınızda, koltuklarınızda, Biriken tozları akarları ve alerjenleri Komple temizleyerek, İlk günden Daha Temiz bir ortam sunar. Tüm Bu Yıkama İşlerinizi gerçekleştirirken evinizin havasını da temizleyerek size Sağlıklı temizlik Sunar.

Profesyonel Halı Yıkama Servisi

İstanbul’da Sadece Evlerinizde değil, Büyük ölçekli halı ve Koltukların bulunduğu ortamlardada Hizmet veren Chemdry halı Yıkama Firmasının Kurumsal Firmalara Vermiş Olduğu Hizmetleri Kısaca Şöyle Sıralayabiliriz.

 • İş Yeri Halı Yıkama
 • Ofis Halısı Yıkama
 • Sinema halısı Yıkama
 • Sinema koltuğu Yıkama
 • Hotel Halısı Yıkama
 • Hotel yatağı Yıkama
 • Sert Zemin Temizliği
 • Halı, Koltuk ve Yataklarınızdan leke Çıkarma
 • Halı , Koltuk ve Yataklarınızdan İdrar Kokusu Çıkarma
 • Camii Halısı Yıkama
 • Tekne – Yat Temizliği
 • Araç Koltuğu iç döşeme Temizliği

Ve çok daha Fazlası Siz Değerli Müşterilerimize Tek Çatı Altın Sunuyoruz. Ve Tüm bunları Avrupa’nın en İyi Kurumlarının Test edip Onyalamış olduğu, Temizleme Yöntemi yani Sıcak karbonatlı Temizleme Yöntemi ile Gerçekleştiriyoruz. İstanbul, İzmir ve Bursa’da Profesyonel Ekibimiz tarafından Sunduğumuz hızlı ve kaliteli hizmeti, Tüm İstanbul’lulara Sunduğumuz bu kaliteli hizmet sizlere, Bir telefon uzakta Sağ Alt kısımdaki iletişim baloncuğundan canlı desteğimizden destek alabilirsiniz.

Halı Yıkama Firmalarının Sizlere sunmuş olduğu hizmet, Sizleri Günlerce Halısız Bırakıp halılarınızı Klasik töntemle Fırçayla veya Halı Yıkama Makineleri ile yıkadıktan Sonra Halılarınızı Bolca suyla durulayıp Kurutma odalarında Halılarınızı Günlerce beklettikten sonra Kurularak geri getirir. Bu arada siz günlerce halısız kalırsınız, ve Geri gelen halılarınız aksine temizlendiğini zannederseniz. ama İçinde Bulunan toz kir ve Alerjenler Su ve Kimyasallarla birleşerek, halılarınızın, İç kısmında sertliğe sebep olmaktadır. bu Sayede Halılarınızın ya da koltuklarınızın, yumuşak dokusu sertleşir ve daha kısa sürede eskimesine sebep olur.

Sağlıklı Temizlik Yöntemi Sıcak Karbonatlı Temizleme Yöntemi

Hali hazırda kullanılmakta olan halimizi, evinizde ya da Bir Halı yıkama Firmasında Yıkama Şampuanları ile temizlendiği zaman, içerisinde bulunan yoğun kimyasallardan dolayı, hem sağlığınızdan hem de önem verdiğiniz temizlikten olabilirsiniz.

Ücretsiz Servis sunduğu iddaa eden bütün firmalar, aslına bakarsanız, bu kelime ile sizlere Sağlıklı temizlik Sunduğunu iddaa eden, Tüm firmaların sunduğu hizmet arasında hiçbir fark yoktur aslında. Hepsinin halılarınızı ya da koltuklarınızda bulunan Toz, kir ve bakterilerin en fazla %15 ‘ini temizler, sizde Vermiş olduğunuz ücret ile anca %15 temizlik satın alabilirsiniz.

Chemdry İstanbul halı Yıkama Firmamız, %100 Müşteri memnuniyeti ile çalışan Tek yıkama firmasıdır. İstanbul’un Tüm İlçelerinde Halı Yıkama Hizmeti verebilen tek firma olan ChemDry Yukarıdaki Telefon numarasından Ulaşabilirsiniz. İster evinizde ister bir halı yıkama firmasında temizleme işlemi gerçekleşsin Asla Halı Şampuanı vb. ürünleri kullanmanızı, Biz İstanbul Halı yıkama Firması Olarak, Tavsiye etmiyoruz.

İstanbul Halı Yıkama Firmamızın sizlere sunduğu Temizlik Hakkında Detaylı bilgiye sahip olabilmek için, Aşağıdaki Videoyu İzleyebilirsiniz.

Evlerinize belirli periyotta gelen gündelikçi temiz işlerinizi yapan firmalara vermiş olduğunuz bir günlük ücret ile Evinizde aylarca temizliğe ihtiyaç duymadan sağlıklı ve gerçek temizlikle tanışabilirsiniz. Bunun İçin Bizi Aramanız yeterlidir. evinizde en çok Bakteri üreten noktaların temizlenmesi için fiyat bilgisine bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

İstanbul’da hangi semtte olursanız olun, Halıfleks temizliğiniz ya da duvardan duvara halı temizliğiniz için, Ya da el dokuması halılarınızın özenli temizliği için, Sıcak Karbonatlı temizleme yöntemini kullanmalısınız. Avrupa ve dünyanın bir çok ülkesinde Sıcak Karbonatlı Temizleme Yöntemini Sunan ChemDry halı yıkama, Bir çok halı ve koltuk üreticisinden tevsiye edilen temizleme yöntemi olarak, Tavsiye mektupları almaktadır.

İnsan Bünyesinde evde oluşan bakterilerden (Mite) Oluşan Astım gibi hastalıklar için Doktorlar tarafından tavsiye edilen temizleme yöntemi olan Sıcak Karbonatlı Halı temizleme Yöntemi ile sizde ailenize verebileceğiniz en değerli hediyeyi İstanbul halı Yıkama Firmamızın Sunmuş olduğu Sağlıklı Temizlik ile Verebilirsiniz. Sağlık Hayatımız boyunca Değer vermemiz gereken en değerli konuların başında geliyor.

Chemdry İstanbul Halı Yıkama Firmasının Temizlediği bir evde yatakta uyumak Sabah Daha Dinç Kalkmanızı ve Gün içerisinde daha dinç olmanızı sağlayacaktır. Sağlıklı Temizliğin İnsan Yaşamına olan etkilerini hissedebilmeniz için, ChemDry İstanbul halı yıkama Firmasını Arayınız. Sağlık Temizlikle başlar, ve Gerçek Sağlıklı Temizliği size Sadece ChemDry Sunabilir.

İstanbul Halı Yıkama

İstanbul Halı Yıkama Firmaları Arasında Sizlere Gerçek Sağlıklı Temizliği, Sadece Chemdry Halı Yıkama Firmamıza Özel üretilmiş Halı Yıkama Makineleri ile temizliyoruz. Yine Sadece İstanbul Halı Yıkama Firmamıza Özel Olarak üretilen 99 Çeşit kimyasal içermeyen temizleme solüsyonu ile, sizlere sunuyoruz.