[vc_row] [vc_column] [vc_column_text]

Halı Yıkama İstanbul

       İstanbul Halı Yıkama Firması Olarak, Siz Değerli İstanbullulara, Kaliteli ve sağlıklı Halı, Koltuk ve Yatak Temizliği Yapan, Yaşadığınız ortamı Sağlıklı ve Yaşanabilir bir ortama çeviren İstanbul Halı Yıkama Firması, İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakasında,  eş zamanlı Hizmet veren Türkiye’nin en iyi Halı Yıkama Firmalarından Biridir. 

       İstanbul Halı Yıkama Firmasını Diğer halı yıkama firmalarından ayıran büyük özelliklerden biri, Size Evinizin Ortamında 1 saat içerisinde, Evinizde bulunan Koltukları ve halılarınızı Kimyasal İçermeyen, Yeşil Sertifikalı Ürünlerle Ve Dünya Üzerinde Sadece, İstanbul Halı Yıkama Firmasına Ait olan ve Sadece İstanbul Halı Yıkama Firmasının Kullanma Yetkisine Sahip Olduğu Özel Temizleme Ürünlerimizle. Halılarınızda ve koltuklarınızda, Bulunan Tüm Mite Ve Kötü Bakteriyelleri Yok ediyoruz.    Diğer Firmaların aksine, Çok Az Bir su ile Yapmış Olduğumuz Temizliğimiz. Sadece Bir kaç Saat içerisinde kuruyor ve kullanımınıza hazır hale geliyor. Bu Sebepten Dolayı. Dünyaca Ünlü Halı Firmaları Tarafından Firmamızın Kullanmış Olduğu Halı Yıkama Sistemimiz, Müşterilerine Tavsiye edilen temizleme yöntemi Olarak Sunulmaktadır. ChemDry halı Yıkama Sistemleri Sadece Evlerinizde Değil. İş yerlerinizde, Ofisinizde Sürekli Kullanılan alanlarda Sizler için Bir kaç Saat içerisinde Temiz ve Sağlıklı Bir ortama Dönüştürmeyi başarıyor. Çoğu Sistemin Aksine, Ortamda bulunan Havayı da temizleyen İstanbul Halı Yıkama, Bir defaya Mahsus denemeniz halinde Bundan Sonraki Tüm temizlik ihtiyaçlarınız için tercih edeceğinizi garanti ediyoruz. 

Türkiye’de Hizmet Veren Dünyaca Ünlü bir çok Markanın Halı ve Koltuk Temizliklerini. İbadethane Gibi Sürekli Temiz tutulması gereken mekanların temizliğini. ChemDry Olarak Biz gerçekleştiriyoruz. Halınızda ve Koltuğunuzda Sandalyenizde ya da Yatağınızda Bulunan Lekelerin Çoğunu çıkarmayı başaran ve Kimyasal herhangi bir içerik kullanmadan Gerçekleştiren Firmamız. Bu sektörde Siz Değerli Müşterilerimize en iyi Hizmeti Vermek için Kendini Sürekli Geliştirmeye devam ediyor.

İstanbul Halı Yıkama Firmaları

Dünya Sağlık kurumu tarafından onaylanmış Solüsyonlar ve temizleme yöntemi, İstanbul Halı Yıkama Firması ChemDry, Evlerimizdeki alerjen, Bakteri ve tozları tutarak  bir filtre görevi gören, Halı ve Koltuklarımıza hak ettiği temizlik yöntemini sunuyor. Halı ve koltuklarımızın filtre görevi görmesi evimiz içerisinde bulunan havayı daha temiz bir hale getirir, halı ve koltuklarımızın üzerinde gezindikçe, Oturup kalktıkça havaya kalkan bu alerjen, toz ve kirler nefes yolu ile ciğerlerimize dolar. Erişkin bir insanın sürekli bu tozlu ve alerjenli bir havayı soluması vücudunda ciddi hastalıkların nüksetmesine sebep olur.

Ailelerimize yeni katılan bireylerimizin ise daha bebeklik döneminden itibaren bu havayı soluması, Astım gibi tedavisi mümkün olmayan hastalıklara, davetiye çıkarır.

Geçmişte olmayan hastalıkların içinde bulunduğumuz bedende, Daha Fazla olmasının en büyük sebeplerinden biri Halılarımızda, Koltuğumuzda ve yatağımızda kimyasal maddelerin çok daha fazla kullanılmasından kaynaklanıyor.

İstanbul Temizlik Firmaları

İstanbul’da hemen hemen her semtte bulunan temizlik firmalarından hizmet alan, İstanbul’lu vatandaşlarımız evlerinde her ay, ya da 15 günde bir olmak üzere Temizlik firmalarından hizmet almaktadırlar. Geçmişten günümüze alışagelmiş bir temizlik anlayışı her milletin kendine özgü olan yapmış olduğu temizlik ritüelleri mevcuttur.  Bizim ülkemizde yapılan temizliklerin baştan sona incelediğimiz zaman sadece görünen kısmın temizleniyor olması, En çok dikkat edilmesi gereken halı, Koltuk gibi eşyalarımızın sadece liflerinin üstünün temizlendiği, içinde bulunan bakteri, ve zararlı tozların hepsi su ile birleşerek liflerin daha da derinlerine iner. Kullandığımız temizleme ürünlerinin içinde bulunan kimyasallarda liflerin köküne yapışmasını sağlamaktadır. Sonuç olarak baktığımızda.sizin kendi evinizde yapmış olduğunuz temizliğin dışında yapıldığını sandığınız, Sadece halı ve koltuk temizliğidir. aslında. Temizlik firmalarına verdiğiniz ücret ile daha uzun ve daha sağlıklı bir temizlik elde edebilirsiniz.

Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuz zaman, Temizlik için belirli bir ücret ödeyen müşterilerin sonuç olarak aldıkları daha fazla bakteri  ve alerjenlerin yer etmiş olduğu halı ve koltuklar oluyor.

İstanbul Koltuk Yıkama

İstanbul koltuk yıkama Firmaları arasında, en iyisini sizlere paylaşmak istiyorum. Koltuklar yapısı gereği evlerimizde en zor temizlenen alanların başında gelir. koltukların iç kısımları, Sünger vb. maddelerle yapıldığından dolayı, Alerjen ve bakterilerin kolayca içine yerleşip çoğalabileceği bir alan sunarlar. Normal temizleme yöntemleri, Koltuklarımızın en fazla üst yüzeylerinde bulunan kumaşı ve bu kumaşında anca üst kısmını temizler. Temizleme yöntemi olarak kullanılan silme yöntemi. Alerjen ve tozlar, Daha da dip kısma iterek çoğalmasını sağlar.

İstanbul koltuk yıkama Firmamız, Sıcak karbonatlama ve vakumlama yöntemi ile, Koltuklarımızın en dip kısımlarında bulunan tüm zor zerreciklerini, kadar temizler. Avrupa’da en çok tercih edilen temizleme firmalarından biri olan ChemDry, İstanbul’da istanbul halı yıkama adı altında sizlere 18 senedir, kaliteli ve Sağlıklı Temizliği Sunuyor.

Koltuktan Leke Çıkarma

Koltuklarınızda bulunan canınızı sıkan lekeleri, Zahmetsizce Kimyasal kullanmadan, Sağlıklı Bir şekilde çıkarmayı başaran İstanbul halı yıkama Firmamız ChemDry’ın mühendislerinin firmamız için üretmiş olduğu, 99 çeşit solüsyonla, Evlerinizde bulunan tüm alanlarda sağlıklı temizlik yöntemini sunmaya devam ediyor.

İstanbul Koltuk Yıkama Firmaları

İstanbul’da bir çok koltuk temizleme firması mevcut, bu firmaların çoğu aynı zamanda halı yıkama firması olarak ta hizmet veriyorlar. Bundan bir kaç yıl önce Piyasada bulunan elektrik süpürgelerine eklenmiş olan, Yıkama işlevselliğinin aynı olan makinelerle evlerinizde halılarınızı ve koltuklarınızı yıkama hizmeti veren bu firmalar. Halılarınızı ve koltuklarınızı yıkadıkları zaman. Günlerce kurumasını beklemek zorunda kalıyorsunuz. ChemDry İstanbul halı Yıkama Firmasının kullanmış olduğu teknolojik Ürünler sadece İstanbul Halı Yıkama Firmamıza özel olarak üretilmiştir.  Normal bir yıkama temizleme, makinesinin Kullandığı suyun %20 kadarını kullanır. Ve Güçlü Vakumlama yöntemi ile kullandığı suyun %80 lik bir kısmını geri çeker. Aynı Gün Bir kaç Saat içerisinde Kuruyan Halı ve koltuklarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

İstanbul HalıFleks Yıkama

Halıfelks Yıkama İşlemi yapısı gereği, Sık Dokusundan dolayı En zor temizlenen halı türleri arasında yer almaktadır. Özellikle Halıfleks kaplı alanlarda çalışan kişiler, Ya da Evinde komple Halıfleks kaplı olan Aileler, Bu Halıların tamamen temizlenmemesinden şikayetçi olmaktadırlar. İstanbul Halıfleks Yıkama Dediği zaman, Akla gelen en iyi firmalardan biri olan İstanbul halı Yıkama Firması, Sıcak Karbonatlama yöntemi yöntemi ile, The Natural isimli Solüsyonlarımızla Evlerinizde Halı Yıkama, Koltuk Yıkama,, Halıfleks yıkama, Yatak Yıkama, Sert zemin temizleme, Halı koltuk leke Çıkarma, Evcil Hayvan İdrar kokusu çıkarma ve çok daha fazlasını suna, Ve yapmış olduğu temizleme işlemi onaylı olan tek firma, İstanbul halı Yıkama Firmasına Yukarıdaki telefon numarasından ulaşabileceğiniz. Randevu talep etmek ve Fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Genellikle Kurumsal firmalara hizmet veren İstanbul Halı Yıkama firmamız, büyük ölçekli temizlik işlemlerini, Sağlıklı ve uzun soluklu temizlik sağlayan özel solüsyonlarıyla, Sizleri Daha uzun süre Temiz ve Sağlıklı bir alanda yaşamanızı sağlıyor. İstanbul halı Yıkama Firmamız, Sizlere Sağlıklı Günler Diler.

[/ vc_column_text] [vc_video link = “https://www.youtube.com/watch?v=nSOSUK5mJE4&t=3s” align = “center”] [/ vc_column] [/ vc_row]