İstanbul Halı Yıkama

Pek çok insan dışarıdan yardım almadan halılarını kendileri yıkayabileceği yanılgısına kapılmaktadır. Bol su ve sabun ile yapılan yıkamalar sonucunda kesin sonuçlar elde edilmemektedir. Elde edilen sadece oldukça ıslan ve sabun kalıntıları barındıran halılar olacaktır. İstanbul Halı Yıkama firması olarak, bu gidişe bir son vermek için geliştirdiği son teknoloji solüsyonları ve patentli temizleme aletleriyle neredeyse yüzde 80 daha kuru fakat yüzde 99 oranla daha temiz halıların garantilerini sunmaktadır.

Evlerde yapılan yoğun kimyasal ürünü kullanılarak halı yıkamalar, genelde artıkların halının içinde kalmasıyla son bulmaktadır. Bu durum zaman içerisinde halının çürümesine bile neden olabilmektedir. Halıların arasında kalan bir diğer madde ise yeterli basınç uygulanmadığı için bakteri ve mikroplardır. istanbul halı yıkama

Halıları çok seven bazı bakteri ve mikropların halıyı terk etmek istememesi sonucunda zamanla sabuna, kimyasala dayanıklı hale gelmişlerdir. Bu yüzden İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız sektörde 40 yılı aşkın hizmet süresinden yola çıkarak ürettiği basınçlı ve özel solüsyonlar ile yapılan yıkama yöntemiyle sektöre yeni bir boyut kazandırmıştır.

İstanbul’da Daha Çabuk Kuruyan Halılar

Yüzde 80 daha az su ile yapılan bu temizliğin pek de kesin sonuç vermeyeceğini düşünen ev hanımları olabilir. Bu yüzden Yıkamacı şirketi, danışanlarına bu konu hakkında oldukça açıklayıcı fikirler vermektedir. Uyguladıkları solüsyonları doğal malzemelerle zenginleştiren şirketin, doğal olmayan hiçbir maddeye ürünlerinde yer yoktur. Bu yüzden evinizde yaşayan yediden yetmişe ve hatta evcil hayvanınıza kadar herkes için oldukça zararsızdır.

Özellikle bebekli aileler için önerilen halı yıkama hizmeti, bebeğin evin içerisinde serbest dolaşan mikroorganizmalardan kolayca etkilenebileceği için yararlı bir uygulama olacaktır. Halıların üzerinde emekleyen ve sürtünen bebeklerin ellerini sürekli ağzına götürdüğünü hatırlaması gereken aileler, doğal olan yöntemler ile halılarını yıkatmayı seçmelidir.

Halılardaki Artan Bakteri Sayısı

Hızlı kurumayan halıların evlerin yüzeyine yayılması sonucunda, halının alt tarafındaki sıcak tabakada, bakteri ve organizmalar hızla çoğalabilmektedir. İstanbul’da Hizmet veren Halı Yıkama firmamız çok kısa sürede yıkadığı halılarınızı birkaç saat içinde tekrar kullanabileceğinizin garantisini vermektedir. Böylelikle halısız yerlere basmak zorunda kalmazsınız ve hayat kalitenizde eksilme olmaz. Oldukça hızlı kuruyan halı hizmeti, İstanbul Firmamızın öneminin gün geçtikçe artmasına sebep olmaktadır.

Kirli Halılarda Direnç Geliştirmiş Bakteriler

Dirençli olarak tabir edilen bakteriler, daha önceki temizlik esnasında uygulanan ağır kimyasallara karşı direnç kazanmış bakteriler anlamına gelmektedir. Bir süre sonra ortamdan uzaklaşmak yerine oraya iyice yerleşen bakteriler, sadece halıda değil içimize çektiğimiz havada da yaşamaktadır. Bu yüzden bireylerin dikkatli olması gerekmektedir. Gerekli temizliği yapılmamış olan halıların bakteri yuvarı olduğu unutulmamalıdır. Havada dolanan bakterilerin her an akciğerlerimize girerek bizlere yavaş yavaş zarar vermesi mümkündür.

İstanbul’da Halı Yıkamada Doğal Ürünler Kullanırız

Uzun Yılların vermiş olduğunu deneyimli firmamızın ana hedefi kimyasal ürünler kullanmadan halıların temizlenebildiğini göstermektedir. Doğadan ilham alınarak, her maddesi doğal olarak kullanılan solüsyonlar, hem bebekli hem çocuklu ailelere şiddetle tavsiye edilmektedir. Doğal olmayan ürünlerin zaman içerisinde kişilerde alerjiler meydana getirdiği de bilinmektedir.

0212 909 09 13 numaramız dan tüm İstanbul için bizlere ulaşabilirsiniz,