İstanbul Halı Yıkama

İstanbul Halı Yıkama,  Günümüzde yaşam şartlarından dolayı, her ailede bayanlarında çalışmak zorunda olduğu, alım gücünün düştüğü bir dönemde zorunluluk haline geldi. Bayanlarında iş hayatında bizlere eşlik etmesi doğal olarak ailevi düzende zorluklar yaşatsa da, hayat müşterektir kelimesinin tam karşılığını yaşıyoruz. Ailevi düzen içerisinde temelde yapılması gereken işlevlerin başında gelen ev temizliği geliyor. Sağlıksız kötü ya da pis bir ortamda kimse yaşamak istemez. Fakat bu gibi durumlarda, ev temizliği için dışarıdan destek almadan bu işlerin ikisini bir arada yürütmek maalesef imkansız.

Çalışan çoğu bayan evlerine gündelikçi ya da temizlikçi bayan, alarak bu işin üstesinden gelmeye çalışsa da temizlikte olan temel unsurları tamamen giderememektedir. Herkesin evinde kullandığı evi ev yapan halı, koltuk, yatak, ve perde gibi eşyaların temizliğinde gündelikçi bayanlar ya da halı yıkama firmaları, halı yıkama fabrikaları bu ürünlerin temizliğini kısmen yapabilmekte. Kısmen dememin sebebi, halılarda, koltuklarda ve yatağımızın temizlenmesine, normal temizlik yöntemlerinin artık yetersiz kalması. Yıllar geçip teknoloji ilerledikçe, havada uçuşan toz zerreciklerinin bile moleküler yapısı evrim geçirmekte. Hayatımızın her alanına giren kimyasallar soluduğumuz havada bile mevcut iken, bizimde klasik temizleme yöntemlerinden kurtularak, yaşantımızı gizlice tehdit eden bu duruma karşın yöntem geliştirmemiz gerektiğini düşünüyorum. Biz Chemdry İstanbul halı yıkama firması olarak, sizlere geleceğin temizleme yöntemini sunuyoruz. İstanbul halı yıkama firmamızın, sizlere sunduğu temizlik yöntemini anlatmadan önce, değinmek istediğim bir başka konuda zaman, fiyat endeksi. Mantıklı düşündüğünüz zaman her ay 2 defa gündelikçi aldığınızda. Ve 3 5 ayda bir defa halılarınızı ve koltuklarınızı yıkattığınızı varsayarsak. Bu 5 aylık dönem içerisinde bin tl. Yakın bir tutarı hatta fazlasını, sadece temiz bir ev için veriyorsunuz.

%100 Temizlik İçin

İstanbul Halı yıkama firması Chemdry, sizlere Avrupa’nın en çok tercih edilen gerçek temizlik yöntemini sunuyor. Sıcak karbonatlı temizleme yönteminin geliştiricisi ve aynı zamanda uygulayıcısı olan, ChemDry İstanbul halı yıkama, Sizleri gerçek temizlikle tanıştırarak, yaşam kalitenizi arttırmaktadır. Günümüzde her geçen gün, gelişen teknolojinin uygulandığı temizleme yöntemlerimizle Chemdry’in sağlıklı Temizlik yöntemi ile, tanışan her müşterimizin memnuniyeti ve Sağlıklı temizlik sonrasındaki görüşlerini sizlerle sitemizin ana sayfası üzerinden paylaşacağız. Halılarımız yapısı gereği, içerisinde çok fazla kir, toz, alerjen ve akarlar’ın %90’ının üzerinde,temizlediği bağımsız laboratuvarlar tarafından kanıtlanmıştır. Bunun Yanında, Dünya Çapında halı üretimi yapan halı firmalarının tavsiye edilen temizleme yöntemi olarak ürünlerinde ChemDry Sıcak karbonatlı temizleme yöntemini tavsiye etmektedirler. Firmamız Dünya üzerinde Sağlıklı temizlik sunan ve Sunduğu temizlik bir çok yetkili merci tarafından onaylanmış olan, Tek Firmadır. ChemDry Avrupa’da doğmuş ve oradan Dünya’ya yayılarak, Dünya da en güvenilir, temizleme yöntemini geliştirmiştir..

İstanbul Profesyonel Halı Yıkama

İstanbul Halı Koltuk Yıkama

İstanbul Yerinde Yıkama Hizmeti veren İstanbul Halı Yıkama firmamız, Sizleri günlerce halısız bırakmadan evlerinizde %100 Sağlıklı temizlik sağlıyor. Bu işlemi gerçekleştirdiği zaman ise, bir kaç saat içerisinde halılarınızın ya da koltuklarınızın kurumasını sağlıyoruz. Güçlü vakumlama, yöntemi ile yıkama temizleme işlemini gerçekleştirdiğimiz zaman kullandığımız suyun, %80’inini halı yıkama makinelerimiz ile geri çekiyoruz. ve hemen kurumasını sağlıyoruz.