İstanbul Koltuk Yıkama

Koltuklar evlerde ve iş yerlerinde en sık kullanılan eşyalardır. Gelen misafirler, çocuklar ve evcil hayvanlar günün büyük bir bölümünü koltukların üzerinde geçirirler. Haliyle her türlü kire, lekeye, yiyecek artıklarına ve tozlara maruz kalan koltukların temizliği kaçınılmaz son olur. Koltuk temizliğinde kullanılan temizlik ürünlerinin kaliteli olması ve kimyasal içerikli olmaması mobilya kumaşlarının ömrünü uzatır. İstanbul koltuk yıkama firması kalıcı temizliğin adresi olarak her türlü koltuk yıkama hizmetini verir. Firma yerinde koltuk yıkama ile mobilyalarınıza zarar vermeden ve taşıma gibi ekstra bir iş yükünden sizleri kurtarır. istanbul koltuk yıkama

Sektördeki En Güçlü Makineler ile Koltuk Yıkama

İstanbul koltuk yıkama firması olarak sektördeki en güçlü püskürtme ve vakumlama gücüne sahip makineler ile yıkama işlemini yaparız. Güçlü vakumlama sayesinde diğer firmaların aksine geriye kir, pislik, mikrop veya bakteri bırakmayız. Bizde kusma işlemi asla yaşanmaz.

Tamamen Doğal Ürünler ile Koltuk Yıkama İşlemi

Koltuk yıkama işlemini doğal içerikli, antibakteriyel, yıkandıktan sonra kir ve leke tutmaz ürünler ile yaparız. Diğer firmalar gibi pH derecesi yüksek çamaşır suyuna yakın derecede sert kimyasallar asla kullanmayız. bu sayede koltuklarınız hiçbir zarar görmeden yıkama işlemi gerçekleştirilir. Tamamen zararsız fakat etkili yıkama temizlik ürünleri kullanırız.

Tüm İstanbul içi Ücretsiz Servis

Birçok aracımız ile mobil olarak çoğu ilçede araçlarımız hazır bulunmaktadır. Bu yüzden İstanbul’un tüm ilçelerine aynı fiyat farkı olmaksızın hizmet sunarız. Hem Avrupa, hem Anadolu yakasında ekiplerimiz hazır bulunmaktadır.

Sağlık Açısından Koltuklar Neden Yıkanmalıdır?

Koltuklar evlerde olduğu kadar iş yerlerinin bekleme alanlarında farklı model ve tasarımları ile en çok kullanılan mobilyalardır. Koltuklar kullanım alanlarına göre en çok kirlenen eşyaların başında gelir. Gerek ev akarlarının, gerek mayt ve bakterilerin oluşmasına neden olan kir ve lekeler en çok halı ve koltuklarda oluşur. Bu nedenle evlerin temizliğinde koltuk yıkama önemli bir işlemdir ve düzenli aralıklarla yapılmalıdır. Belirli aralıklarla yapılan koltuk temizliği sayesinde evlerde ve ofislerde ferah bir koku oluşur. Pek çok bulaşıcı ve alerjik hastalıkların oluşmasında etken olan ev akarları ve mikroplar yok edilir.

istanbul koltuk yıkama firması

Koltukların kullanım süreleri uzarken, koltuk döşemelerinde kullanılan kumaşlar ise ilk günkü gibi canlı renkleri ve temizliği ile dikkat çeker. Firma koltuk yıkama işlemlerini evlere ve ofislere gelerek yerinde yapar. Kullanılan ürünler yüzde yüz doğal olup ekolojik dengeye zararı olmayan ürünlerdir.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Firma yerinde koltuk yıkama hizmeti ile müşteri güvenini pekiştirir. Çünkü bu sırada sizler kullanılan ürünleri ve yıkama yöntemini yakından görebilirsiniz. Koltuk yıkamada kullanılan karbonatlı solüsyon ile son derece güvenilir ve kaliteli sonuçlar elde edilir. Koltuk yıkama sırasında uygulanan sıcak korbonatlı solüsyon ile koltuklarınıza hapsolmuş kir ve pislikler yüzeye çıkar. Bu sırada firmanın alanında deneyimli personelleri tarafından kullanılan teknik ekipmanlar ile her türlü kir ve alerjik mikroplardan mobilyalarınız arındırılır. Böylece daha sağlıklı ve daha temiz mobilyalar kullanıma hazır olur. Chem-Dry firmasında detaylı olarak anlatılmaktadır koltuk yıkama işleminin nasıl yapıldığı.

Koltuk Yıkamada Kullanılan Temizlik Ürünleri

Sektörde farklı koltuk yıkama ürünleri kullanılmakla birlikte en doğru olanı kimyasal ürünlerden arındırılmış bitkisel içerikli ve ekolojik dengeyi gözeten ürünler kullanmaktır. Firmanın kullandığı her ürün FDA tarafından onaylanmış yeşil sertifikalı ürünlerdir. Çünkü kimyasal temizlik ürünleri kir ve pislikleri yüzeyden arındırırken koltuk döşemelerinizin dibine iter. Bu da koltuklarınızda bakteriler için üreme alanı oluşturur. Firma insan sağlığını gözeten kurumsal bir işletmedir.

İstanbul Koltuk Yıkama Ücretleri

Koltuk yıkama ücretleri yıkanacak koltuk sayısına, koltuğun döşemesinde kullanılan malzemenin yapısına, koltuklarda leke çıkarma için ayrıca bir işlem uygulanmasına göre değişir. Firma kaliteli hizmeti makul fiyatlara sunar. Firmadan hizmet almak için müşteri hizmetlerini arayınız.