İstanbul Yatak Yıkama

Yatakların temizliği de diğer eşyaların temizliği kadar önem arz eder. İnsan vücudundan dökülen ölü deriler, baytar yatağın zamanla kirlenmesi ine neden olur. Gözle görülmeyecek kadar olan mikroskobik canlılar zamanla insan vücudunda kalıntılara neden olabilir. Yatak temizliği de tıpkı koltuk, halı temizliğistanbul yatak yıkamai kadar büyük öneme sahiptir. Yatak hijyen olmak zorundadır. Yatak temizliğinin de profesyonel firmalar tarafından yapılması gerekir. İstanbul yatak yıkama işini iyi yapan firmalar arasındadır. Yataklarınızı özel makineler ve tamamen doğal ve kaliteli ürünler kullanılarak yıkama işlemi yapmaktayız. Rahat bir uykunun garantisini vermekteyiz.

Evde Yatak Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır

Firma yatak yıkama işini evlere de gelerek yapmaktadır. Aynı zamanda kişi yatağına hangi işlemlerin yapıldığını yakından görebilme imkanı yakalar. Sıcak ve soğuk karbonatlama işlemi uygulayarak yatağın derinlemesine temizliği sağlanır. Uygulanan işlem yatağın yüzeyinin de hiçbir deformasyona neden olmaz. Tamamen doğaldır. Daha sonra ılık buhar sistemi uygulayarak ilk aşama gerçekleşmiş olur. Ayrıca yatakta zamanla oluşan kokular da bu işlemin ardından yok olur. Firma 3 saatin sonunda yıkama işlemini tamamlamış olur. Daha sonra evin pencereleri açılarak yatak 12 saat kurumaya bırakılır. Yatağın güneş görmemesi gerekir. Yıkama işleminin ardından güneşle temas etmesi yatak yüzeyin de bozulmalara neden olabilir. Yatakların da yılda en az bir defa yıkanması gerekir.

Yatak Leke Çıkarma İşlemi Nasıl Yapılır?

Yatak da zamanla istenmeyen lekeler oluşmaktadır. Bu lekeler bazen can sıkıcı olabilir. Ayrıca yatağında temiz ve hijyen olmadığını gösterir. Oluşan bu lekeler zamanla kötü kokulara neden olabileceğinden bakterilerin üremesi için de uygun bir ortam olur. Firma her leke için ayrı ayrı özel solüsyonlar uygulayarak lekelerin aşağıya inmesi engellenir. Yatağın yüzeyine hiçbir zarar gelmemektedir. İşlemin ardından özel makineler ile yatağın yüzeyi çekilir. Daha sonra ılık buhar işleminin ardından yatak kurumaya bırakılır.

İstanbul’da Yatak Yıkama da Kullanılan Ürünler Nelerdir?

Firma yatak yıkama işleminde kimyasal ürünler kullanmamaktadır. Hem insan sağlığı için büyük bir tehlike, hem yatağın deformasyona uğramaması içindir. Yıllardır doğal ürünler kullanan bir firmadır. Karbonat işlemi uygulayarak yatakta ki lekelerin çıkması sağlanır. Karbonat sadece leke çıkarmakla kalmayıp kokulardan ve baytlardan arındırılmış hijyen bir yatak olur. Ayrıca doğa ve çevre dostu ürünler kullanarak insan vücuduyla temas ettiğinde hiçbir alerjilere ve kalıntılara neden olmaz. Firmanın verdiği hizmet testlerle onaylanmış olan güvenilir bir firmadır.

İstanbul Yatak Yıkama Fiyatları

Elbette verilen hizmetin bir bedeli olacaktır. Bir sürü etken yatak yıkama ücretlerini etkilemektedir. Ayrıca yatak yıkama firmadan firmaya değişiklik gösterir. Her bütçeye en uygun fiyat garantisi vermektedir. Konu yatak yıkama olunca temizlik ve hijyen büyük önem arz eder. Firmanın yaptığı işleri daha detaylı incelemek için İnternet adresinden takip edebilirsiniz.