istanbul Halı Yıkama

istanbul şüphesiz ülkemizin en güzel şehirlerinden biri. Bu şehirde yaşayan bütün vatandaşlarımız, bir çok konuda daha şanslı, bu sebeptendir ki. en çok göç alan ve göç veren, şehirlerimiz sıralamasında ilk sırada olması tesadüf değil. her sektörde yüzlerce firma seçeneği mevcut olan bu şehirde. verdiği hizmet ile istanbul halı yıkama sektöründen çok farklı bir konumda olan,  chemdry halı yıkama firması. Dünyanın bir çok ülkesinde en çok tercih edilen temizleme yöntemi olan. sıcak karbonatlama yöntemini sizleri günlerce halısız bırakmadan uyguluyor. sadece halı yıkamada değil. vermiş olduğu hizmetleri söyle sıralayabiliriz.

İstanbul Halı Yıkama

İstanbul koltuk yıkama

İstanbul yatak yıkama

İstanbul sert zemin temizleme

Çıkmayan kalıvı lekeleri çıkarma.

Ve daha fazlası. Chemdry in temizleme yöntemi.  dğnya sağlık kurumu tarafından onaylanmış tek temizleme yöntemidir. dünyaca ünlü halı, koltuk ve yatak üreticilerinin tabsiye ettiği tek temizleme yöntemidir. Avrupa’nın en çok tercih edilen temizleme yöntemi olan ve bir dünya markası olan Chemdry’ın İstanbul şubesine yukarıdaki telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Uyguladığımız temizleme yöntemini aşağıdaki video üzerinden daha detaylı inceleyebilirsiniz. İstanbul’da faaliyet gösteren hotel, iş merkezi, camii, ofis kısacası halıfleks kaplı her alanı. Chemdry temizler. sağlıklı temizlik burada başlar.

Görüşmek üzere.