Sağlıklı Temizlik İçin ChemDry

İstanbul Halı Yıkama Firmamız, Chemdry İstanbul Halı Yıkama Firması, Siz İstanbul’lu Vatandaşlarımıza Bu güne Kadar alıştığınız, Sağlıksız Temizleme Yıkama Yöntemlerinden Kurtarıyor. Bunu Sizleri geleceğin temizleme yöntemi ile tanıştırarak ve bu uygulamayı sizlere anlatarak Yapıyoruz. Avrupa’nın en çok tercih edilen Sıcak Karbonatlı temizleme yönteminin geliştiricisi olan, Chemdry İstanbul Halı Yıkama, İstanbul’un Tüm ilçe ve Mahallelerinde sizlere ayrım gözetmeksizin hizmet vermektedir.

İstanbul Halı Yıkama Fabrikalarının Sizlere Sunmuş Olduğu Halı Yıkama Hizmetine ilişkin sizden talep etmiş olduğu halı yıkama fiyatları ile, almış olduğunuz Hizmet karşılaştırdığımız zaman, Sizlere Halı Yıkama Fabrikası olarak Sağlıklı Temizlik Sunduğunu İddaa eden Firmaların Sizlere Sunmuş olduğu Hizmetlerin Hepsinde Herhangi bir sağlıklı temizlik sunulmadığını size Apaçık bir şekilde söyleyebilirim. Sağlıklı Temizlik ve Sağlıklı temizlikte yapılması gereken. Tüm Maddeleri Sizlere Sayarak Konuyu Uzatmak istemiyorum Fakat Temel Özelliklerin üzerinden geçmek istiyorum.

İstanbul Halı Yıkama

İlk Olarak Sağlıklı Temizlik olabilmesi için yerinde yıkama servisi, Hizmeti alabilmeniz gerekiyor. çünkü Halı Yıkama Fabrikalarında yıkama işlemini gerçekleştiren, Halı Yıkama Makinelerinin yapmış olduğu işlem bilindik yöntemlerden oluşmaktadır. Deterjanlama, Fırçalama, ve Durulama, sonrasında kurumaya bırakma gibi yöntemler uygulanır. Oysaki yıkama işlerinizi, Gerçekleştirmek Sağlıklı temizliğe sahip olabilmek için, Profesyonellik gerektiren bir iştir. ve Uygulama olarak Yapılması gereken işlemler farklıdır. Avrupa’nın en çok tercih edilen Sıcak karbonatlı temizleme yönteminin uygulayıcısı olan ve bu yöntemi geliştiren ChemDry İstanbul Halı Yıkama, Ülkemizde İstanbul, İzmir, Bursa illerinde sizlere Sıcak karbonatlı temizleme yöntemini sizlere sunuyor. Bu yöntem ile Halılarınızda, Koltuklarınızda ve yatağınızda bulunan içine en derinlerine sinmiş olan Toz, Kir, Bakteri, Alerjen ve Akarların %98’ini temizlediği, Dünyanın bir çok ülkesinde bağımsız çalışan laboratuvarlar tarafından onaylanmıştır.

Doktorların Tavsiye Ettiği Temizleme Yöntemi

Doktorların tavsiye ettiği temizleme yöntemi olabilmek için, Sağlıklı Temizlik yönteminin hakkını vermek gerekir, ki zaten Temizlik Sağlık için yapılan bir eylem olmasından dolayı, Sağlıksız bir temizlik temizlik değildir. İçinde bulunduğumuz dönemde, Astım vb gibi solunum yollu tedavi zor ve çetrefilli hastaların evlerinde Sıcak Karbonatlı temizleme yöntemi bir bir çok uzman tarafından önerilmektedir.

İstanbul Halı Yıkama Olarak Verdiğimiz Hizmetler

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yatak Yıkama
 • Halıfleks Yıkama
 • İş Yeri Halı Yıkama
 • Sinema Halısı ve koltuğu yıkama
 • Hotel Yatağı Yıkama
 • Cami Halısı yıkama
 • Yat Temizliği
 • Sert Zemin Temizliği
 • Leke Çıkarma
 • Leke Tutmamasını Sağlama

Ve Bir çok hizmeti Chemdry İstanbul Halı Yıkama Firmamızdan Talep Edebilirsiniz. Chemdry İstanbul Halı Yıkama, Avrupa’daki merkezimizde Geliştirilen 99 çeşit temizleme solüsyonu ile, Sizlere Leke Çıkarma ve çok daha fazlasını Sunmaktadır.

Değerli Müşterilerimiz. Sizlere Sunmuş olduğumuz, Sıcak Karbonatlı temizleme yöntemini, Ülkemizde Sadece Chemdry Profesyonel ekibimiz tarafından uygulanmaktadır. Her Firmadan İstanbul Halı Yıkama Chemdry’in size vermiş olduğu kaliteli hizmeti maalesef ki alamıyorsunuz. ki Vermiş olduğu temizleme işlemleri zaten sağlıksız olmasından dolayı, Sadece Cebinizdeki paradan oluyorsunuz. . Yapmış oldukları işlemlerin Çoğu Kurutma odaları denilen yerlerde son bulurken, Halılarınızın size geldiği zaman halılarınızın içerisine sinmiş olan toz, kir ve alerjenlerle tekrar geri gelmektedir.

Chemdry İstanbul Halı Yıkama Firması, Temizleniş olan Halınızı, Tekrar Dokunduğunuz zaman, İlk Aldığınız günden daha temiz yumuşak ve sağlıklı olduğunu hissedeceksiniz. Profesyonel Halı Yıkama Ekiplerimiz tarafından Evlerinizde temizlenen herhangi bir alanın tekrar eski halini almasının uzun sürmesi için Geliştirilen solüsyonlarımızı kullanıyoruz. Yıkama Şampuanlarının kullanılmasına kesinlikle karşı geliyoruz. Ücretsiz Servis gibi Göz boyama işlemlerinden uzak durmanızı tavsiye edebiliyoruz sadece, Çünkü Siz Değerli İstanbul’lu vatandaşlarımızı bilgilendirmek amaçlı, video ve bilgilendirici makaleler yazmaktayız, Bunun Sonucunda Bir çok Vatandaşımızın Almış olduğu hizmette müşteri memnuniyetini üst seviyede sağlamakla beraber. Profesyonel Hizmet almasının mutluluğunu yaşatmaktayız.

İstanbul’un Tüm İlçelerinde halı yıkama Hizmeti vermeyi başaran Profesyonel halı Yıkama Firmamız Chemdry’a yukarıdaki Telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Evlerinizde Halı Yıkama İçin Halı yıkama Şampuanı kullanmamanızı öneriyoruz. Çünkü Halı Yıkama Şampuanlarının Halılarınız içerisine sinmiş olan, Hiçbir Kir toz ve bakteriyi temizlemediği anlaşılmış olup bu konuyla ilgili olarak, Halı şampuanlarının herhangi bir temizleme yapmadığı bir çok gazete ve internet sitesi tarafından yazılmış haberleri yapıllmıştır.

%98 Sağlıklı Temizleme Garantisi

Konunun biraz daha derinine girerek, sağlıklı temizliğin neden bu kadar önemli olduğunu anlatmak istiyorum. En Önemli konulardan biri Akarlar ( Mite ) Miteler. Bir çok Temizlik firmasının bu gerçekten kaçtığını ve gözardı ederek, iş yapmaya çalıştığı ülkelerden biri de Türkiye. Avrupa Yıllar öncesinden Mite’ları ve bu gözle görünmeyen insan sağlığına zararlı canlıların varlığını kabul etmiş, ve bu durumun üstünden gelebilmek için, Yeni Yöntemler geliştirmeye başlamışlardır. Bu sayede Avrupa’da geliştirilen 80 bar buhar basınçlı temizleme yöntemi ile başlayan bu serüvende, Gelinen Son Nokta, Sıcak Karbonatlı temizleme yöntemidir. Sıcak Karbonatlı Temizleme Yönteminin Geliştiricisi ve bu yöntemi Avrupa ve Dünya da Tek Uygulayan Firma olan Chemdry, ülkemizde 18 senedir, Sıcak Karbonatlı temizleme yöntemini ,İstanbul; ve İzmir’de uygulamaktadır.

İstanbul Halı Yıkama Firmamız Chemdry’ın Genelde, yoğun kullanımı olan geniş alanların temizliğini gerçekleştirmektedir. Sitemiz Üzerindeki referanslar bölümünden, Kurumsal Müşterilerimizi İnceleyebilirsiniz. Bunun Yanı Sıra, Hotel halısı yıkama, Hotel Yatağı yıkama, Sinema Halısı Yıkama, Sinema koltuğu yıkama, ve yoğun kullanılan Havalimanı sert zeminleri gibi yerlerin, temzliğini profesyonel ekibimizle gerçekleştiren tek firma olan Chemdry Halı Yıkama Firmamıza Aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

İstanbul Halı Koltuk Yıkama

İstanbuk’da halı ve koltuk yıkama hizmeti veren bir çok firmayı geride burakmayı başaran Chemdry’dan hizmet alan kişi veya kurumlar, Chemdry hakkındaki yorumlarını çok yyakında sitemiz üzerinden yayınlayacağız.

İstanbul halı yıkama Deindiği zaman herkesin aklına gelen Standart halı yıkama firmalarının çoğunda verilen hizmetten memnun olmayan ve başka yöntemler arayan herkesin ulaştığı ve memnun kaldıüı sıcak karbonatlı temizleme yönteminin, Geliştiricisinden bu hizmeti alarak siz de sağlıklı temizlipe kavuşabilirsiniz.

Halı ve Koltuktan Leke Çıkarma

Bir çok temizlik firmasının ve halı yıkama fabrikasının göze alamadığı bir başka konu ise halılarınızda ve koltuklarınızda ya da yatağınızda zamanla oluşan lekelerin çıkarılması işlemi, Bu işlemi göze alamamalarının asıl sebebi vermiş oldukları hizmetin derinlemesine temizlik sağlamamasından kaynaklanıyor. Bir çok leke ise Toplumda bilindiği gibi sadece, Kimyasal kullanarak çıkarma düşüncesi lekenin oluştuğu zemini yıpratarak ya da lekesini kaçırmaktan başka bir işleme yaramıyor. Bunun Yanı Sıra. Chemdry’ın geliştirmiş olduğu leke solüsyonları ile, Aşağıdaki Videodan izleyebilirsiniz. Tüm lekeleri %90 oranında çıkarması mümkündür.

Leke Çıkarma işlemi Ayrı bir profesyonellik ve işlem gerektirdiğinden dolayı emin olmadığınız yöntemleri kullanmamanızı öneriyoruz. Bizim Geliştirdiğimiz hiçbir solüsyonumuzun içerisinde kimyasal madde bulunmamakla beraber, insan Sağlığını tehdit eden herhangi başka bir şeyde bulunmuyor.

Sürekli Temizlik Yerine Uzun Süreli Temizlik

Chemdry İstanbul Halı Yıkama Firmamızın temizlik yapmış olduğu alana Sizlerin isteği üzerine geliştirdiğimiz bir başka solüsyonumuzu uygulayarak temizlik yapılan alanın daha uzun süre temiz kalmasını ve leke tutmasını engellmesi için, Özel Solüsyonlar kullanıyoruz. Hiç Bir Halı Yıkama Firmasının Vermediği bu hizmet sadece Chemdry’a özel bir hizmettir.

İstanbul gibi Büyük bir şehirde bu hizmetleri alan ve sağlıklı temizlik yöntemine kavuşan binlerce vatandaşımız ve Kurumsal Firma Bulunmaktadır. İstanbul’da bulunan Tek Kurumsal Temizlik firması olan, Chemdry’a sizde ulaşarak hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi taleo edebilirsiniz.

Bir çok Şubesi veya merkezi bulunan bir firmaya sahipseniz , Bu yerler için gerekli bilgiyi vererek telif talep edebilir. ve Sağlıklı Temizlik ile Tüm müşterilerinizi etkileyebilirsiniz.

İstanbul Halı Yıkama Firması Chemdry Sağlıklı Günler Diler.