İstanbul Kadıköy Halı Yıkama

Her gün evimizde üzerine bastığımız halılarımızın temizliği çok önemlidir. Hem sağlık açısından hem de güzel bir görüntü sunmasından dolayı halılarımızın temiz olması ve temiz kalmasına özen göstermeliyiz. İstanbul Kadıköy halı yıkama hizmetimizden faydalanarak, halılarınızın profesyoneller tarafından yıkanmasını sağlayabilir, halılarınızın normal şartlarda kirlenme süresini uzatarak, uzun aralıklarla halılarınızı yıkatabilir, bütçenize yardımda bulunabilirsiniz. İstanbul halı yıkama işinde 30 yıllık tecrübemiz bulunmaktadır. Bunun yanında evinizde veya ofisinizde bulunan koltuklarınızı ve yataklarınızı da yıkıyor, temizliyoruz. İstanbul Kadıköy ilçesinde faaliyet gösteren halı yıkama firmamızdan hemen halı yıkama, koltuk yıkama veya yatak yıkama hizmeti alarak, evinizin en önemli parçası olan halılarınızın derinliklerine kadar işleyen kirlerden ve bakterilerden arınmasını sağlayabilirsiniz.

Kadıköy Halı Yıkama

Çocuklarımızın sağlığı çok önemlidir. Çocuklarımızda genelde yerde oynadıklarından, emeklediklerinden dolayı halıların üzerinde vakit geçirmektedirler. Bakterilerin barınmasında ve üremesi için çok uygun olan halılarımızın insan sağlığına da zarar verebilecek tehditler oluşturabilir. Bundan dolayı halılarımızın temizliği kadar bakterilere karşı kullanılacak tekniklerde çok önemlidir. Özel karbonatlı yöntemimiz ile dezenfekte ederek halılarınızı güvenilir bir oyun alanına çevirebilirsiniz. İnsan sağlığına hiçbir zararı bulunmayan özel temizlik malzemelerimiz ve araçlarımız ile halılarınızı temizliyor, sizlere sağlıklı bir yaşam sunuyoruz. İstanbul Kadıköy halı yıkama konusunda bizi tercih eden müşterilerimize %100 müşteri memnuniyet garantisi sunuyoruz. Halılarınızı bir kere bize yıkattıktan sonra diğer yıkama ihtiyaçlarınızda da bizi tercih edeceğinizi iddia ediyoruz. Bakteriler yalnızca halılarımızda değil, koltuklarımızda da çok kolay üreyebilir, yalnız halılarımız değil koltuklarımızda çok kolayca kirlenmektedir. Bunları önleyici ve insan sağlığına hiçbir zararı olmayan özel tekniklerimiz ile halılarınızı ve koltuklarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz.

Kadıköy Yerinde Halı Yıkama

Firmamız yalnızca yerinde halı yıkama hizmeti vermektedir. İşimizde ve halıları yıkamamız konusunda en verimli yöntem olan yerinde halı yıkama, hem size hem de bizlere oldukça zaman kazandırmaktadır. İstanbul yerinde halı yıkamada kesinlikle normal halı yıkamacılardan daha iyi halılarınızı temizleyemeyeceğimizi düşünmeyin. Çünkü yerinde halı yıkama hizmetimizde başka hiçbir firmanın kullanmadığı özel tekniklerimiz ile halılarınızı, yatağınızı ve koltuklarınızı yerinde temizliyor, sizlere en geç 2 saat içerisinde hemen kullanma fırsatı sunuyoruz. Evet yanlış okumadınız! Halılarınızın temizlik işlemi bittikten sonra yine özel tekniklerimiz ile halı yıkama için kullanılan suyu %80 oranında geri çekerek, halılarınızın kolayca kurumasını sağlıyoruz. Biliyorsunuz ki halıların yıkama işleminden sonra çabuk kuruması çok önemlidir. Bundan dolayı halılara suyu sabunu basıp olduğu şekilde bırakmıyoruz. Halıda kalan suyu iyice çekiyor, hızla kurumasına yardımcı oluyoruz.

Ayrıca her halıda diğer firmalar gibi aynı teknikleri uygulamıyoruz. Her halının cinsi ve üzerinde oluşmuş olan leke farklıdır. Bu lekelere de profesyonel ekibimiz tespiti yapar ve halı yıkama işleminde ne yapılması gerekiyorsa onu uygular. Yanlış uygulanan yöntemlerde halı deforme olur ve kullanılamaz hale gelir veya orijinalliği bozulur.

Hemen Randevu Alın!

İstanbul Kadıköy yerinde halı yıkama hizmetimizden faydalanabilmeniz için irtibat numaramızdan randevu almanız gerekmektedir. Bizlere müsait olduğunuz günü ve saati belirtiyorsunuz, belirttiğiniz tarihte ofisinize veya evinize gelip, halınızı, koltuğunuzu ve yatağınızı en iyi şekilde temizliyoruz. Yerinde halı yıkama hizmetinde iddialıyız ve %100 müşteri memnuniyet garantisi sunuyoruz.