Ofis Halısı Yıkama

Profesyonel Ofis Halısı Yıkama

Profesyonel Buharlı ve Sıcak sulu ofis halısı yıkama temizleme yöntemimiz Dünya’daki en etkili, en hassas, zararsız olan yöntem kabul edilmiştir. Gerçek anlamda derin bir temizlik için son teknoloji makine, ekipman, temizlik ürünlerini kullanırız. Uzman personellerimiz her türlü ofis halısı için yetiştirilmişlerdir ve deneyimlidirler. Temiz bir ofis temiz halılar ile sağlanır. Ofis Halılarının temizliği huzurlu bir çalışma ortamı sağlar. herkes yaratıcılığı ve üretkenliği teşvik eden güzel ve temiz bir ofis alanı ister. İnsanları sakin ve keyifli tutan iyi bir çalışma ortamı idealdir. Bu nedenle, söz konusu ofis alanının her yönünün mükemmel bir şekilde düzenlenmiş ve sunulabilir olması mantıklıdır. Buna ek olarak, ofis alanının, müşteriler ve iş arkadaşlarınız tarafından iyi bir izlenim bırakması önemlidir.ofis halısı yıkama

Çalışma alanınızdaki halı kirli ve lekelerle doluysa, çalışmanız şüphesiz etkilenecektir. Siz ve meslektaşlarınız rahatsız ve bilinçsizce dikkatiniz dağılmış hissedeceksiniz. Çözüm? Profesyonel halı temizleme.

Ofis Halılarını Profesyonel Olarak Temizletmek İçin 5 Neden

  • Alerjen ve Bakterilerin Yayılmasını Önleyin

Halılar, özellikle yüksek tüylü kabarık halılar alerjen ve bakteriler için mükemmel bir üreme alanı oluşturur.  Ancak ofis alanlarında daha yaygın olan düşük havlı(düz) halılar bile kir ve bakterileri yakalayabilir.  Derin, profesyonel temizlik yapmak bu bakterilerin yayılmasını önleyebilir ve ofis alanınızı önemli ölçüde temiz tutabilir.

  • Halılarınız Profesyonel Temizlikle Daha İyi Kokar

Herkes gün boyunca halıların üzerinde yürürken, dışarıdan veya başka yerlerden birçok şey halılarınıza sürüklenir. Halılarınızdaki kir ve bakteri biriktiğinde zamanla kokmaya başlar. Rutin temizlik bu kokuları önleyebilir.

  • Parlak ve Güzel Görünümü Sürdürün

Halıları düzenli olarak vakumlamak günlük kiri dışarıda tutmaya yardımcı olabilir. Ancak bazen bu vakumun çözemeyeceği dökülmeler ve lekeler oluşur. Profesyonel bir halı temizliği, halıları temiz ve lekesiz tutarak, genellikle bilmediğiniz derin kir tabakalarını temizleyecektir. Farkı temizlikten sonra göreceksiniz.

  • Profesyonel Temizlik Çalışma Programınızı Aksatmaz

Çalışma programını uygulama endişesiyle, halı temizleme işlemini ertelemenize kesinlikle gerek yok. Halılar, 1-2 gün gibi uzun kuruma süreleri içinde değil yalnızca 3-4 saat içerisinde kurur ve yeniden kullanıma hazır hale gelirler. Böylelikle çalışma rutinini askıya almadan daha temiz ve sağlıklı bir ortamda çalışmaya devam edebilirsiniz.

  • Profesyonel Temizlikle Hava Kalitesini Arttırın

Bir çalışma ortamının sağlıklı yürüyebilmesinin en önemli koşulu kaliteli bir hava sahasıdır. Hava filtresi işlevi gören halılar düzenli halı temizliği olmadan, zamanla içerisine gömülen kirleticiler yüzünden nefes almayı zorlaştırabilir veya alerjik durumlara neden olur. %100 güvenli, antibakteriyel çevre dostu ürünler sayesinde herhangi bir kimyasal kalıntısı bırakmadan; Kirleticilerin, mayt, bakteri ve alerjenlerin temizlenmesi ile öksürük veya kızarık gözler olmadan sağlıklı bir çalışma imkânını yaratıyoruz. Halıların periyodik olarak temizlenmesi hem estetik görünümler hem de ofiste çalışanların sağlığı için önemlidir.İstanbul Ofis Halısı YIkama

Ofis Halısı Yıkama İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Halı temizleme hizmetlerinde birçok seçeneğiniz olduğunu biliyoruz. Ancak tüm halı temizleme hizmetleri birbirine benzemez. Birçok farklı yöntem halılarınızda farklı sonuçlara sebep olabilir. Çok fazla su kullanımı içeren yöntemler halıların alt tabakasına su geçmesini ve küf, bakterilerin üremesi için uygun ortam oluşumuna sebebiyet verebilir. Ya da kuru köpük yıkama sistemi ise çok fazla kimyasal kalıntı bırakarak yanlış bir temizlik ve sağlıksız bir çalışma ortamı yaratabilir.

Ofis halısı yıkama işleminde doğru bir temizlik yöntemi seçmek, halılarınızı periyodik olarak temizletmek kadar önemlidir. Aksi halde hem halılarınız çok daha hızlı kirlenecektir hem de çok fazla temizleme maliyetine sebep olacaktır. Duvardan duvara ofis halılarınız için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; doğru bir su-sıcaklık-solüsyon dengesi kurulmasıdır. Aksi takdirde halılar yüksek verimle temizlenemez ve halılarda bozulmalar görülebilir.

Ofis Halıları için Profesyonel Halı Yıkama Nasıl Gerçekleşir?

Modern yıkama ekipmanları ile derinlemesine, daha kalıcı, sağlıklı, temiz bir yıkama hizmeti için tüm dünyada yüksek verimli yıkama yöntemi olarak kabul edilen buharlı+sıcak sulu yöntemle yıkama hizmeti, en derinlemesine yıkama sağlar. Sıcak su bakterileri, toz akarlarını ve mantarları yok eder.  Buharın ve sıcak suyun kirleri çözücü gücü sayesinde keskin kimyasallara ve halıların ipliklerine zarar verecek ovalamaya gerek kalmaksızın etkili ama hassas temizlik sağlar. Halı temizliğinde buharlı+sıcak sulu yöntem, en düşük kir tabakasına bile ulaşabilen tek yöntemdir, bu nedenle inatçı lekelerle mücadele için en iyi yöntemdir. Duvardan duvara olan ofis halıları yere sabit yapışkanlıdır ve yerinde kalkmaz, bu yüzden kesinlikle olduğu yerde Ofiste yıkanmalıdır. Bunun aksini yapıp halıyı söküpü başka yerde yıkama yapıp tekrar getirmek isteyen firmalar olmakta ve bu tarz firmalara inanan masun işletmeler olmaktadır. Yerinde halı yıkama için özel spesifik halı yıkama makineleri ve ekipmanları gereklidir. kullanılacak ofis halısı yıkama temizlik ürünleri de uyumlu olmalıdır.

İstanbul Ofis Halısı Yıkama Firması olarak Gerçek Profesyonel Hizmeti Sunarız

İstanbul ofis halısı yıkama firması olarak en kaliteli, çevre dostu ürünler ve gelişmiş temizleme yöntemlerini kullanarak halınızın parlak görünümünü, rengini ve ömrünü korumaya yardımcı oluyoruz.

Bizlere telefon numaralarımızdan ulaşarak ücretsiz keşif veya yöntemimizi kendiniz görmek için demo yıkama talebinde bulunabilirsiniz.