Profesyonel Koltuk Yıkama

Koltuklarınızı Profesyonel Yıkatmanız için 5 Neden

Profesyonel koltuk temizliği, derin temizlik listenizde bir zorunluluk gibi görünmeyebilir, özellikle de evinizin bakımı hiç bitmeyen bir iş listesi olabilir. Yatak odalarından oturma odalarına kadar, neyin ne sıklıkta temizlenmesi gerektiğine öncelik vermek zor olabilir. Ancak her gün kanepeler, aşk koltukları ve kanepeler, çocuklardan, evcil hayvanlardan ve misafirlerden sürekli aşınma ve yıpranma yaşar. Günlük kullanım ve kaçınılmaz kazalar, döşemelerin ve mobilyaların yılda en az bir kez özel bakım ve profesyonel derin temizlik gerektirmesidir. Mobilyalarınızın profesyoneller tarafından temizlenmesinin neden bu beş sebebini okuyun.

Profesyonel Koltuk Yıkama

PROFESYONEL KOLTUK YIKAMA FARKLARI

  1. Döşemenizin ömrünü uzatın
  2. Daha sağlıklı döşemeler için gömülü gözü ve terleri çıkarın
  3. Döşemenizin görünümünü geliştirin
  4. Hava kalitesini artırın
  5. Kalan kokulardan kurtulun

 

KOLTUK DÖŞEMELERİNİZİN ÖMRÜNÜ UZATIN – 

Bildiğiniz gibi, kaliteli mobilyalar küçük bir yatırım değildir ve mümkün olduğunca uzun sürdüğünden emin olmak istersiniz. Doğru koltuk bakımı ve temizliği, kanepeleriniz, koltuklarınız ve Osmanlı koltuklarınız için daha uzun bir yaşam sağlar. Bu, DIY ve diğer ev yöntemlerinin, kanepenizi veya mobilyalarınızı gerçekten temizlemekten ziyade potansiyel olarak daha fazla hasara neden olabileceği anlamına gelir. İle koltuk bakımı, bir mobilya öğesi temizlenmeli ve nasıl davranılması gerektiğini etkileyen değişkenler vardır. Profesyonel bir koltuk yıkama firmasına ihtiyacınız olacaktır.Profesyonel Koltuk yıkatmanız için 5 neden

Yeni başlayanlar için, mobilya malzemesine göre koltuğu yıkatmak için farklı önerilen talimatlar vardır. Deri koltuklar, süet koltuklar ve kumaş koltuklar, temizlik için farklı çözümler gerektirir. Su gibi zararsız görünen bir şey bile yanlış malzemeye uygularsanız yüzük bırakabilir veya büzülmeye neden olabilir.

Döşemenin katlandığı dökülme ve kirlilik türlerine göre farklı temizleme yöntemleri de vardır. Bu, meşrubat ve meyve suyu gibi su bazlı dökülmeleri, tereyağı veya yağlı yiyeceklerle yağ bazlı dökülmeleri ve hatta ikisinin ruj veya dondurma gibi karışıklıklarla birleşimini içerir.

Bunu akılda tutarak, uzmana güvenmek en iyisidir. Teknisyenlerimiz, en iyi sonuç için en iyi yöntemi belirleyerek döşemenizin ömrünü ve kalitesini artıracak beceri ve eğitime sahiptir. Malzemeye bağlı olarak döşemeyi birden çok şekilde temizleyebilirler. Gömülü toprakların derinlemesine derin ekstraksiyonundan düşük nem şampuanlamaya veya genel sıcak su ekstraksiyon yöntemine kadar her şey. İçin deri koltuklar, herhangi kuruluğu giderir nemlendirici ardından toprakları zarar dışarı mendil bir temizleyici uygulayın. Son olarak, temizlendikten sonra döşemenize koruyucu maddeler bile uygulayabiliriz, böylece daha dayanıklı ve toprağa daha dayanıklı olurlar.

DAHA SAĞLIKLI KOLTUKLAR İÇİN GÖMÜLÜ KİRLERİ VE TER LEKELERİNİ ÇIKARIN

Döşeme kir, kepek, ter ve diğer yağlar gibi pek hoş olmayan şeylere ev sahipliği yapar. Profesyonel bir temizlik, daha sağlıklı ve yenilenmiş bir kanepe için liflere derinlemesine gömülmüş tüm bu tatsızlıkları kaldırabilir. Kendin Yap veya kiralık makineler sadece yüzeydeki şeylere ulaşır.

Yakın zamanda yıkanmamış olsaydı aynı gömleği tekrar tekrar giyemezsin. Döşeme farklı değil. Kanepelerimizin ve döşemelerin aldığı trafik miktarı ile, profesyoneller tarafından yılda bir kez temizlenip temizlenmesini sağlamak gerekir. Ek olarak, EPA’nın daha güvenli döşemeli temizlik ürünlerimizle, zararlı kimyasallardan arınmış ve aileniz, evcil hayvanlarınız ve çevreniz için güvenli olan temiz döşemelerinizin kalacağını biliyorsunuz.

 

KOLTUK DÖŞEMELERİNİZİN GÖRÜNÜMÜNÜ GELİŞTİRİN

koltuk yıkama sonrası yepyeni koltuk

Döşemelerinizi aylarca veya hatta yıllarca temizlemedikten sonra, paketlenmiş kir, kir ve kalıntıları fark etmek kolay olabilir. Günlük rutininiz devam ederken odayla harmanlanmaya başlar. Profesyonel temizlik ile mobilyalarınızın ve evinizin görünümünde gözle görülür bir fark göreceksiniz. Deri kanepenizi şartlandırmadan, ekstra bakım gerektiren mobilyaların lekelenme alanlarına kadar, yenilenmiş döşemeli herhangi bir odanın sunumunu geliştireceksiniz.

 

İÇERDEKİ HAVA KALİTESİNİ ARTIRIN

Alerjiniz veya astımınız varsa, döşemeniz evinizde ilgili semptomlara neden olabilir. İç mekan alerjenleri, kanepenizde gizlenmiş toz akarları veya evcil hayvan kepeği gibi çeşitli kaynaklardan gelebilir. Bu alerjenler daha sonra sabit oda trafiğinden ve mobilya hareketinden havaya yayılır. Bu, hapşırma, öksürme ve sulu gözler gibi polen alerjilerine benzer semptomlar oluşturabilir. Mobilyalarınızı profesyonelce temizleyerek evinizdeki hava kalitesini artırmak için tahriş edici alerjenler kumaştan çıkarılabilir. Bu, kanepenin içinde ve dışında daha kolay nefes almanıza yardımcı olacaktır.

 

 

KALAN KOKULARDAN KURTULUN

Kokular oyalanma eğilimindedir ve kokuları hava spreyleriyle maskelemekten daha kötü değildir. Yiyecek veya evcil hayvan karmaşasından kaynaklanan artık kalıntı, döşemenizde bazı kötü kokular yaratabilir. Profesyonel temizliğimiz, kokuları nötralize etmek için kaynağa saldırarak bunu çözebilir. Koku gidericimiz, kötü kokuları sınırlamak ve kokuya neden olan bakterileri azaltmak için doğal enzimler kullanır. Eğitimli teknisyenlerimizin yardımıyla yeni döşemeye geri dönün.

Döşemenizin profesyonel bir temizliğe ihtiyacı var mı? Mikrofiber, polyester, pamuk, yün, keten veya deri olsun, İstanbul halı yıkama aramanızı bekliyor.