Yatak Yıkama

Profesyonel Buharlı + Sıcak Sulu Yıkama Temizleme

Profesyonel Buharlı + Sıcak Sulu Yatak Yıkama Temizleme

Buhar ve sıcak sulu yıkama yöntemimiz en başarılı yatak yıkama yöntemidir. hiç su kullanılmayan kuru yatak yıkamalar etsisiz, kir ve lekeler, kokuları çıkarmada yetersizdir. Aşırı su ve köpüren şampuan ve sabun kulanan yöntemlerde yatakta uzun ıslak ve nemli kalmaz süreleri yarattığından bakteri ve mikrop oluşumuna neden olur, ayrıca Sabun ve şampuan kuruyunca kir ve mikroplara tıpkı birer mıknatıs gibi çekerler. Bizim yöntemimizde dengeli su miktarını kullanarak olabilicek en derin temizliği sağlayan en doğal yatak yıkama temizleme yöntemidir. Antibakteriyel, insan sağlığına tamamen zararsız olan yeşil sertifikalı ürünler kullanarak yatak temizleme işlemini gerçekleştiririz. Dengeli su oranı ve güçlü vakumlu makinelerimiz sayesinde kısa kuruma süreleri yaratarak çoğunlukla aynı gün tekrar kullanma imkanı sunarız.

Yatağınız Sağlığınıza destek Versin

Yatağınız Sağlığınıza destek Versin

Yatağınız sağlıklı bir uyku geçirmenize yardımcı olmalı, astıma yol açmaya veya acımaz, uykusuz geceler geçirmenize değil. Çoğu insan sabah şişmiş gözlerle, tıkanmış, hapşırma gibi şikayetler ile  uykusuz olarak uyanır. Bunun nedeninin yatak olduğunun farkında değildir.  Kirli bir yatak gece iyi bir uyku almanıza engel olur. Özellikle toz akarı ve alerjenlere hassasanız semptomlardan kaçmanızın imkansız olduğunu hissettirir. Derin bir yatak temizliği servisinden sonra ne kadar iyi bir uyku çekeceğinizi tahmin edemezsiniz.

Yatakta Bulunan Lekeleri Çıkarırız. 

Yatakta Bulunan Lekeleri Çıkarırız

Yataklarda farklı leke türleri oluşabilir ve zaman geçtikçe hem dah akötü görünmeye hemde koku yaymaya başlayabilirler. Lekelere ne kadar erken müdahale edilir ise o kadar başarılı olunur. Çok uzun süre yatakta kalan bir lekeyi çıkarmak tamamen çıkarmak mümkün olmayan hale gelebilir. Vücut akıntıları, sıvılar, İdrar bu yatakta bulunabilen yaygın lekelerdir. Profesyonel olarak yatakta bulunan lekeleri çıkarma işlemlerini yaparız.

Yataktaki hoş olmayan kokulardan kurtulun

Yataktaki hoş olmayan kokulardan kurtulun

Düzenli aralıklarla yıkanmaya her yatak zamanla koku oluşturmaya başlayacaktır. Kokuları içerisine hapsedecek ve yaymaya başlayacaktır. Yatağın yumuşak yüzeyi siz uyurken sıcaklıktan, terlemeden, vücudun yaydığı kokudan dolayı kokuları kendine çekecek ve içerisine hapsedecektir. Sentetik yataklar, akılı köpüklü yataklar, Pamuk yataklar dahil her türlü yatak malzeme türü zamanla bu tarz durumlara maruz kalır.

Kokular aşağıdaki sebeplerden dolayı gelebilir:

                • Terleme
                • Vucüt Akıntıları
                • Yiyecek ve içeçek sökülmesi
                • Toz Akarları ve Artıkları
                • Nemli ortama yapışan Bakteriler

Yataktaki Alerjileri Yok Ederiz

Yataktaki Alerjileri Yok Ederiz

Buharlı ve Sıcak sulu yatak yıkama temizleme işlemimizde yatakta bulunan bakterileri, toz akarlarını, ve diğer alerjenleri yok ederiz. Bundan en çok alerji ve astımdan müzdarip kişiler etkilenir. Derinlemesine bir temizlik ile sadece yüzeysel değil yatak döşemesinin altındaki zararlı organizmalarıda yok ederiz. Maytların bıraktığı zararlı proteinleri yok ederek rahat ve sağlıklı bir uygu geçirmenize yardımcı oluruz. Doctorlar düzenli olarak yılda bir defa yatak temizliğini önerirler.

Yerinde Profesyonel Buharlı ve Sıcak Sulu Yatak Temizleme İstanbul Yatak Yıkama Firması

İyi bir güne başlamak ancak hijyenik, sağlıklı yataklarla mümkündür. Uzman sağlık görevlileri yatakların periyodik olarak temizlenmesinin sağlıklı bir ortam için gerekli olduğunu belirtmektedirler. Uzun soluma sürelerini göz önüne aldığımızda mayt, bakteri, alerjenlerin düzenli olarak temizlenmesi sağlığımız için vazgeçilmez. Buharlı+sıcak sulu yıkama sayesinde profesyonel ve üstün döşeme temizliği sağlıyoruz. Yatağınızı kuşatmış olan mikropları ortamdan söküp almakla kalmayıp ortamın ferahlamasını ve hava kalitesinin artmasını da sağlıyoruz.  Kullandığımız son teknoloji ekipmanlar ve sağlığınızı tehdit eden sert kimyasallar kullanmadan doğal, ekolojik, anti bakteriyel ürünler sayesinde yatağınızda hiçbir kalıntı bırakmadan derinlemesine temizliyoruz. İstanbul’un her bölgesinden yerinde yatak yıkama hizmeti için bize ulaşabilir randevu oluşturabilirsiniz.

Profesyonel Güvenilir Uzman Ekip

Yıkama yıkama işleminde yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim ile çalışırız. Sektördeki en güvenilir firma olarak teknisyenlerimiz eğitim sürecinden geçmiş, sertifikalarını almış personellerdirler. Profesyonel yatak yıkama hizmeti alırken en güvenilir firmadan hizmet almanın iç huzurunu yaşayın. İstanbul yatak yıkama firması olarak başlıca hizmet bölgelerimiz: Başlıca; Kadıköy, Üsküdar, Sarıyer, Bakırköy, Ümraniye, Ataşehir, Çekmeköy, Beşiktaş, Fatih, Kağıthane, Beyoğlu, Başakşehir, Bahçeşehir, Şişli, Maslak, Mecidiyeköy, Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Ataköy, Esenler, Gaziosmanpaşa ve diğer tüm İstanbul İlçeleri ve semtleridir.

yatak yıkama

Leke Çıkarma İşleminde Kullanılan Solüsyonlar

Avrupa'dan ithal antibakteriyel, doğal içerikli çevre dostu ve yeşil sertifikalı yıkama temizleme solüsyonları kullanırız. Yatağınıza zarar vermeden leke çıkarmadan sektördeki en etkili fakat hassas olan temizlik ürünlerini kullanırız. Yatak da zamanla istenmeyen lekeler oluşmaktadır. Bu lekeler bazen can sıkıcı olabilir. Ayrıca yatağında temiz ve hijyen olmadığını gösterir. Oluşan bu lekeler zamanla kötü kokulara neden olabileceğinden bakterilerin üremesi için de uygun bir ortam olur. Firma her leke için ayrı ayrı özel solüsyonlar uygulayarak lekelerin aşağıya inmesi engellenir. Yatağın yüzeyine hiçbir zarar gelmemektedir. İşlemin ardından özel makineler ile yatağın yüzeyi çekilir. Daha sonra Güçlü vakumlu çekme işleminin ardından yatak kurumaya bırakılır.

yatak yıkama yeşil antibakteriyel

Yatak Yıkama işleminde doğal çevre dostu Ürünler Kullanırız. 

Yatak yıkama işleminde zararlı kimyasal ürünler kullanmamaktayız. Hem insan sağlığı için büyük bir tehlike, hem yatağın deformasyona uğramaması içindir. Yıllardır doğal ürünler kullanan bir firmayızdır. Buharlı ve sıcak sulu işlemi uygulayarak yatakta ki lekelerin çıkması sağlanır. İşlem sadece leke çıkarmakla kalmayıp kokulardan ve maytlardan arındırılmış hijyen bir yatak olur. Ayrıca doğa ve çevre dostu ürünler kullanarak insan vücuduyla temas ettiğinde hiçbir alerjilere ve kalıntılara neden olmaz. Firmanın verdiği hizmet testlerle onaylanmış olan güvenilir bir firmayızdır.

Sıkça Sorulan Sorular:

Yataktan İdrar kokusunu Çıkarabiliyor musunuz?

İdrar lekesi ve derin lekeler hemen müdahale edilmez ise yatağınızı mahvedebilir. Yatağınızdaki idrar gibi istenmeyen koku ve lekeleri yok etmek için derinlemesine profesyonel yatak yıkama hizmeti sunarız. Bu süreçte idrarda koku yayan enzimleri parçalayan özel kimyasal ürünler kullanırız. Sadece kokuları maskelemeyiz, idrar kristallerini parçalayarak kokuyu kaynağından yok ederiz.

Yataktaki Lekeleri Çıkarabiliyor musunuz?

Yataktaki lekeler genellikle İdrar, vücut akıntıları, dökülen içecekler kaynaklıdır. Lekelerin çıkma oranı ne tür leke olduğuna, ne kadar derin olduğuna, ne kadar süredir yatakta olduğuna bağlı olarak değişir. Lekelerin tamamen çıkmasını garanti edemeyiz ama çoğunlukla yataktan çoğu lekeyi tamamen, veya çoğunu çıkarmaktayız.

Yatağın Kuruması Ne Kadar Sürecek?

Bizim yatak yıkama yöntemimizde yataklar ortalama 2-6 saat arası kurur ve tekrar kullanılabilir hale gelir.

Yatak Yıkama İşlemini Ne Sıklıkta Yaptırmalıyım?

Çoğu yatak üretici firma bizim yöntemimiz olan buharlı + sıcak suyla yıkama işlemini tavsiye etmektedir. Uzmanlar yatakların yılda bir defa düzenli olarak yıkanmasını tavsiye etmektedirler. Misafir yatakları gibi fazla kullanılmayan yataklar daha seyrek yıkama temizlenmelidirler.

İstanbul’un Tüm İlçelerinde Yatak Yıkama Hizmeti Veriyor musunuz?

Evet, birçok aracımız ve ekiplerimiz ile hem Avrupa Yakarı Hem Anadolu Yakarı olmak üzere tüm İstanbul ilçelerine yatak yıkama temizleme hizmeti sunarız.

Yatak Yıkama Çalışmalarımızdan Bazı Örnekler