Halı Yıkama Makineleri

 

Yerel Halı Yıkama Firmalarından çoğu insan her gün hizmet almakta. Özellikle Bahar Temizliği yapılan dönemlerde, Ev hanımları ya da çalışan bayanlar, Evlerinde bulunan Halı, Kilim ve yollukları halı yıkama Firmalarında vererek temizletiyorlar. Halı Yıkama Firmalarının Büyük Şehirlerde Günümüzde bu kadar fazla tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri, Şehirleşmeden doğan alan darlığı aslında bakarsanız, Çok değil bundan 15 yıl öncesine kadar  %80 oranında evlerin önünde ya da balkonlarında yıkanan halılarımız, Günümüzde %90 oranında halı yıkama firmaları tarafından yıkanmaktadır. 

           Halı Yıkama Firmaları Sağlıklı mı?

Bir çok insanını hizmet aldığı bu halı yıkama firmalarının, Herhangi bir denetlemesinin olmaması, Türkiye dahil sadece bir kaç ülkede bu şekilde. Bunun dışındaki diğer tüm ülkelerde, Her temizlik firmasının kullandığı malzemeler dahil denetleniyor. Bu Türkiye’de sağlık bakanlığının kontrol altına alması gereken bir alan, Fakat Ülkemizde işlerin nasıl yürüdüğü malum. bu sebepten dolayı, İnsanların bilinçlenmesi ve hem ceplerindeki paradan hem de sağlıklarından olmamaları için, Seçici olmaları ve sağlıksız hizmet almamaları gerekiyor. Bunu yapmanın tek yolu bilinçlenmek. ve Bizde Halkımızı bilinçlendirme adına. Teknoloji bu kadar ilerlemişken ve kimyasal kullanımının zararları her gün artarken, Sizleri Daha Fazla Bu çağ dışı Halı yıkama Yöntemlerinden Kurtarmak için, Geleceğin Sağlıklı Temizlik Yöntemi Olan Sıcak Karbonatlı Temizleme Yöntemiyle buluşturuyoruz  

           Sağlıklı Halı Yıkama  Yöntemi

        Sıcak Karbonatlı halı ve koltuk yıkama yöntemi, Avrupa’da yaklaşık 20 senedir kullanılan bir yöntem. Bu yöntemin geliştiricisi ve özel yıkama makinelerinin üreticisi konumundaki Chemdry Firması, Türkiye’de Sadece İstanbul ve İzmir’de hizmet vermektedir. Yaklaşık 10 yıldır Kurumsal firmalara vermiş olduğu hizmet sayesinde en güvenilir temizleme firmalarından biri olan ChemDry Halı Yıkama, Firması Büyük ölçekli Halıların bulunduğu Yerlerde Tercih edilen bir yıkama Yöntemi olan Sıcak Karbonatlı halı Yıkama Yönteminin, Yoğun kullanılan ve büyük ölçekli halıların ve koltukların bulunduğu yerlerde tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri. Temizlemiş olduğu alanını  Kolay kolay kirlenmemesi, ve Eski halini alması uzun süre alması, Ve Halılarınızda koltuklarınızda bulunan Mite, Alerjen, Toz vb. Tüm bakteriyellerin %98 ini Temizlediğinin kanıtlanmasından kaynaklanıyor. 

            Evlerinizdeki Halılar Nasıl Temizlenir?

     Evlerinizde sizin sıcak karbonatlı temizleme yöntemi kullanmanız maalesef ki mümkün değil, Bunun İçin bu yöntemi uygulayabilecek özel makinelere ihtiyacınız var. bu makine de Sadece ChemDry İstanbul halı Yıkama Firmasında olduğundan Dolayı. Aiağıdaki Videoda izleyeceğiniz yöntemi sizin evinizde uygulayabilmeniz için, Bizi Heöen Yukarıdaki Telefon numarasından arayınız. 

       Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama sert zemin temizliği, HalıFleks Yıkama ve çok daha fazlasını ChemDry Halı Yıkama Firmasında Bulabilirsiniz. 99 çeşit solüsyonumuzla Halılarınızda, koltujlarınızda ya da yatağınızda bulunan lekelerden sizi kurtaran ChemDry İstanbul Halı Yıkama, Artık bir telefon uzağınızda. 

           Akıllı ev hanımlarının tercihi olan ChemDry İstanbul Halı Yıkama Yöntemi, Size Hem Zamandan hem Paradan Hem de sağlığınızdan kazandırır. 

            İstanbul Halı Yıkama Sağlıklı Günler Diler.